اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری (انواع روش ها 2021)

turkey Flag

خرید ملک در ترکیه تنها روش مهاجرتی نیست که می‌توانید از طریق آن اقامت دائم و پاسپورت ترکیه را دریافت کنید. روش های سرمایه گذاری دیگری مانند ثبت شرکت، سرمایه گذاری در بورس و بانک وجود دارند که به اقامت ترکیه منجر می‌شوند. در این مقاله به بررسی این روش ها می‌پردازیم، پس با ما همراه باشید.

 • بهترین روش سرمایه گذاری در ترکیه کدام است؟
 • حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید ملک چقدر است؟
 • حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در ترکیه چقدر است؟
 • حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در بانک های ترکیه برای اخذ تابعیت چقدر است؟
 • مزایا و معایب سرمایه گذاری در ترکیه چیست؟

موسسه سروش فردا در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری خدماتی ارائه نمی دهد.

✅ بررسی اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

خرید ملک تنها روش برای دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری نیست و روش هایی دیگری نیز به تابعیت و پاسپورت ترکیه منجر می‌شود. برای اینکه بتوانید بهترین سرمایه گذاری در ترکیه را داشته باشید، باید ابتدا شرایط و سرمایه اولیه خود را در نظر بگیرید. برای خرید ملک، سرمایه گذاری در بانک و ثبت شرکت که از مهم ترین انواع سرمایه گذاری در ترکیه هستند، به سرمایه اولیه متفاوتی نیاز خواهید داشت و روال کار نیز کاملاً متفاوت است. برای اینکه بتوانید موفق به دریافت اقامت دائم ترکیه شوید، باید علاوه بر داشتن شرایط سرمایه گذاری در ترکیه، کلیه مراحل را قانونی انجام دهید. در این مقاله به بررسی سرمایه گذاری در بورس ترکیه نیز می‌پردازیم و به این سوال پاسخ می‌دهیم که آیا سرمایه گذاری در ترکیه خوب است؟

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده‌اند. می‌توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می‌توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

سرمایه گذاری در بورس ترکیه
Cappadocia,-Turkey

1. شرایط سرمایه گذاری در بورس ترکیه و دیگر بخش ها چطور پیش بینی شده است؟

انواع سرمایه گذاری در ترکیه از سال 2003 تا 2021 به طور متوسط 858.61 میلیون دلار بوده است. که در ماه می سال 2006 به بالاترین مقدار خود یعنی 6571 میلیون دلار و در اکتبر 2005 به کمترین میزان یعنی 46 میلیون دلار رسیده است.

بر اساس مدل های کلان تجارت جهانی و تحلیل های صورت گرفته، انتظار می‌رود شرایط انواع سرمایه گذاری در بورس ترکیه و دیگر منابع در پایان سه ماهه دوم سال 2021 به 590 میلیون دلار برسد. با توجه به برآوردهای صورت گرفته، مجموع سرمایه گذاری های مستقیم خارجی در ترکیه در 12 ماهه سال 2021 به 850 هزار دلار می‌رسد.

بر اساس مدل های اقتصادسنجی، در بلندمدت، میزان سرمایه گذاری مستقیم خارجی در ترکیه به بیش از 750 میلیون دلار در سال 2022 و 880 میلیون دلار در سال 2023 پیش بینی می‌شود.

2. شرایط اخذ تابعیت و اقامت با سرمایه گذاری در بانک های ترکیه چگونه است؟

آیا شرایط مهاجرت به ترکیه را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

بانک مرکزی ترکیه نرخ بازپرداخت خود را 19% اعلام کرده است. این عدد همان درصدی که قبلاً پیش بینی شده بود. در طی دو سال گذشته با جهش تورم به بالاترین سطح یعنی 18.95% در ترکیه، این میزان نرخ بازپرداخت طبیعی است.

میانگین نرخ بهره بانکی در ترکیه از سال 1990 تا 2021 به طور متوسط 58.26% بوده و در مارس سال 1994 به بالاترین سطح خود یعنی 500% و در ماه می سال 2013 به پایین ترین میزان یعنی 4.50% رسیده است. بر اساس مدل‌ های کلان تجاری پیش بینی می‌شود نرخ بهره بانکی ترکیه در سال 2022 حدود 12.50% باشد.

امنیت سرمایه گذاری در ترکیه از طریق سپرده بانکی تضمین شده است. اما سود سرمایه گذاری در این روش بیشتر از دیگر انواع سرمایه گذاری در ترکیه نخواهد بود. بنابراین نمی‌توان سرمایه گذاری در بانک های ترکیه را از لحاظ سوددهی بهترین سرمایه گذای در ترکیه دانست. شاید بهتر باشد برای سرمایه گذاری در بورس ترکیه یا خرید ملک اقدام کنید.

3. بهترین سرمایه گذاری در ترکیه در کدام بخش ها خواهد بود؟

برای آشنایی با روش ها و راهنمای سرمایه گذاری در ترکیه باید ابتدا با بهترین سرمایه گذاری در ترکیه آشنا شوید. سپس با توجه به شرایط خود، بهترین بستر را برای سرمایه گذاری در این کشور انتخاب کنید. فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری ترکیه کم نیستند. اما به عنوان یک سرمایه گذار خارجی بهتر است قبل از هر چیز با قانون انواع سرمایه گذاری خارجی در کشور ترکیه آشنا شوید. به این ترتیب به راحتی می‌توانید بهترین شرایط سرمایه گذاری در ترکیه را داشته باشید.

همانطور که می‌دانید امکان دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری وجود دارد. بنابراین بهتر است سرمایه گذاری در بورس ترکیه یا دیگر صنایع این کشور را زیر نظر وکیل رسمی انجام دهید. در ادامه به بررسی انواع سرمایه گذاری در ترکیه می‌پردازیم.

ترکیه به دلیل داشتن نیروی کار جوان، پویا و ماهر، کشوری مناسب برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت است. علاوه بر این، مشوق های دولتی، معافیت از مالیات و اختصاص زمین رایگان برای جذب سرمایه گذار خارجی، شرایط انواع سرمایه گذاری در ترکیه را برای متقاضیان خارجی جذاب تر کرده است.

فناوری اطلاعات و ارتباطات

طی سال های گذشته ترکیه توجه زیادی به حوزه فناوری اطلاعات داشته است. و در نتیجه این بخش می‌تواند بهترین سرمایه گذاری در ترکیه برای متقاضیان خارجی باشد.

توسعه نرم افزار، بیوتکنولوژی، فناوری نانو و الکترونیک از جمله انواع سرمایه گذاری در ترکیه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات هستند.

ساختمان و املاک

مانند سرمایه گذاری در بورس ترکیه خرید املاک مختلف در این کشور نیز می‌تواند یکی از روش های دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری باشد که بیشترین میزان سود و کمترین دردسر را دارد.

حداقل سرمایه گذاری ایرانیان در ترکیه در حوزه املاک به منظور دریافت اقامت دائم باید حداقل 250 هزار دلار آمریکا باشد.

املاک یکی از مهمترین بخش هایی است که اقتصاد ترکیه را سرپا نگه داشته است. دلیل این امر نیز رشد سریع جمعیت و پروژه های نوسازی شهرها است. از طرفی ترکیه از معدود کشورهایی است که می‌توانید اقامت ترکیه از طرق سرمایه گذاری در حوزه ملک را دریافت کنید.

نساجی و لباس

کشور چین بخش اعظم بازار نساجی جهان را در دست دارد. اما سرمایه گذاری در حوزه نساجی و لباس در ترکیه نیز مزایایی برای متقاضیان خارجی خواهد داشت. با توجه به هزینه بالای لباس های اروپایی و قیمت مناسب لباس های ترکیه ای، بخش عمده ای از این بازار به صادرات اختصاص پیدا کرده و به یکی از بهترین انواع سرمایه گذاری در ترکیه برای متقاضیان خارجی تبدیل شده است.

انرژی و منابع طبیعی

بخش انرژی یکی از مهمترین بخش های صنعت ترکیه است. این بخش که تقریباً تمام فعالیت های اقتصادی از نظر اجرایی در آن بی پایان است. کسری انرژی ترکیه 130 میلیون دلار است. انتظار می‌رود با سرمایه گذاری خارجی در این حوزه، این کسری جبران شود. از جمله حوزه های انرژی و منابع طبیعی ترکیه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نیروی برق آبی
 • انرژی باد
 • انرژی خورشیدی
 • گاز طبیعی
 • انرژی زیستی

مشوق های دولتی یا بهترین شرایط سرمایه گذاری در ترکیه در حوزه انرژی

 • معافیت از مالیات بر ارزش افزوده
 • معافیت گمرکی
 • تخفیف مالیاتی تا 40 درصد
 • پشتیبانی مالی تا 700 هزار لیر
 • معافیت سهم کارفرما از مشارکت های تامین اجتماعی تا 7 سال

محیط زیست و بازیافت

ترکیه برای از بین بردن مشکلات و تخریب های زیستی ناشی از صنعتی شدن و جلوگیری از آلودگی محیط زیست و گرم شدن کره زمین، در بخش محیط زیست و بازیافت ترکیه سرمایه گذاری های زیادی کرده است. دولت ترکیه اعلام کرده در حوزه محیط زیست بین 7 تا 9 میلیارد یورو سرمایه گذاری خواهد کرد.

کاهش مالیات بر ارزش افزوده، کاهش مالیات گمرکی، سرمایه گذاری کلان، حمایت از سرمایه گذاران و تخفیف مالیاتی از جمله مشوق هایی است که شرایط سرمایه گذاری در ترکیه را برای متقاضیان خارجی ساده می‌کنند.

امکان سرمایه گذاری کاری و کشاورزی در ترکیه نیز وجود دارد اما به اندازه حوزه هایی که در فوق به آن ها اشاره کردیم، دارای شرایط استثنایی و خاص نیستند. با اطلاعاتی که در این بخش در اختیارتان قرار گرفت به راحتی می‌توانید حوزه های سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در ترکیه را مشخص کنید.

Galata,-Istanbul
Galata,-Istanbul

4. انواع روش های سرمایه گذاری در ترکیه کدامند؟

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

انواع سرمایه گذاری در ترکیه که به اقامت دائم این کشور منجر می‌شود، بسیار متنوع هستند. شرایط سرمایه گذاری در ترکیه بسیار متنوع است. بنابراین متقاضیان خارجی حق انتخاب زیادی دارند. و می‌توانند با بررسی شرایط و سرمایه خود یکی از انواع روش های دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری در ترکیه را انتخاب کنند.

در ادامه به این موضوع می‌پردازیم که شرایط سرمایه گذاری در ترکیه چگونه است و با توجه به هر روش، چطور می‌توانید اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری را دریافت کنید.

راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت

راه اندازی کسب و کار یا ثبت شرکت یکی از متداول ترین انواع سرمایه گذاری در ترکیه است. این روش برای کسانی که یک طرح تجاری قوی و قابل اجرا در ترکیه را دارند، بهترین انتخاب خواهد بود.

با توجه به اینکه ایران اخیراً در لیست سیاه FATF قرار گرفته، برای ثبت شرکت در ترکیه باید اساسنامه و یک طرح تجاری زودبازده و قوی داشته باشید.

برای ثبت شرکت در ترکیه باید یکی از انواع شرکت های سهامی یا شرکت با مسئولیت محدود را انتخاب کنید. در این میان شرایط و همین طور سرمایه پایین تر برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود، باعث شده تا این نوع شرکت بهترین انتخاب برای شما باشد.

حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود 10 هزار لیر ترکیه و حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت سهامی حداقل 100 هزار لیر ترکیه خواهد بود.

علاوه بر شرکت های سهامی و مسئولیت محدود می‌توانید برای ثبت شرکت نمایندگی و شعبه شرکت نیز اقدام کنید که نیازمند سرمایه اولیه نیستند.

برای ثبت شرکت در ترکیه ابتدا باید نوع شرکت و سپس نام آن را مشخص کنید. در مرحله بعد باید اساسنامه شرکت و سهام هر یک از شرکا را مشخص کنید. پس از تکمیل اساسنامه باید شرکت را در اداره ثبت شرکت ها به ثبت برسانید. برای این کار باید مدارک هویتی تمامی شرکا و طرح تجاری را ارائه داده و سرمایه اولیه را به حساب شرکت منتقل کنید.

پس از طی مراحل قانونی و پرداخت هزینه ثبت، شرکت شما رسماً فعالیت خود را آغاز کرده و باید برای استخدام کارمند اقدام کنید.

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک از بهترین روش های سرمایه گذاری در ترکیه است. چون به ساده ترین روش ممکن و تنها با خرید ملکی مناسب می‌توانید اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری را دریافت کنید.

یکی از اصلی ترین شرایط سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید ملک، حداقل سرمایه اولیه لازم برای خرید ملک است.

برای دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در حوزه مستغلات، باید ملک یا املاکی به مجموع ارزش 250 هزار دلار آمریکا خریداری کنید.

در پاسخ به این سوال که چرا سرمایه گذاری در ترکیه در حوزه املاک برای متقاضیان ایرانی بهترین روش برای اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری است. باید گفت که این روش مهاجرتی کمترین دردسر را برای سرمایه گذاران خارجی دارد. در این روش تنها کافی است ملکی مناسب انتخاب کرده و کلیه مراحل خرید را به صورت قانونی انجام دهید. لذا این روش مشکلات نحوه سرمایه گذاری در ازمیر ترکیه و دیگر شهرهای این کشور را نخواهد داشت. چون در روش ثبت شرکت باید علاوه بر مراحل ثبت، برای استخدام کارمند و پرداخت مالیات بر درآمد اقدام کنید یا در روش خرید سهام باید افت ارزش سهام را نیز در نظر بگیرید.

با توجه به مواردی که در فوق به آن ها اشاره کردیم، خرید ملک در ترکیه یکی از آسان ترین و بهترین روش سرمایه گذاری در ترکیه برای ایرانیان خواهد بود.

سرمایه گذاری در بورس ترکیه

برای سرمایه گذاری در بورس ترکیه ابتدا باید لیست موسسات معتبر بورس و بانک هایی که دارای مجوز هستند را در سایت رسمی SPK بررسی کنید. پس از بررسی این سایت با توجه به شرایط خود و میزان سرمایه، یک موسسه واسط معتبر یا بانک برای سرمایه گذاری انتخاب کنید.

پیش از هر اقدامی باید کامزد معامله، شرایط خدمات کارگزاری، نرخ کمیسیون و برخی دیگر از هزینه های سرمایه گذاری در بورس ترکیه را به خوبی بررسی کنید.

بورس در مقایسه با سرمایه گذاری در بانک های ترکیه، در بیشتر مواقع روش سودآورتری خواهد بود به شرط اینکه با شیوه انجام معاملات در بورس آشنا باشید. بنابراین برای آشنایی با نحوه سرمایه گذاری پر سود در بورس ترکیه باید انواع بازارهای بورس استانبول آشنا شوید که به شرح زیر هستند.

 • بازار سهام: سهام ترکیه دارای بازارهای مختلفی شامل National Market، Secondary National Market، Second National Marketing، New Economy Market (Bazaar)، Watch List Market، ETF Market و Coupon Market است.
 • بازار بین المللی: بازار بین المللی در واقع شامل بازار سهام و بورس بین المللی در ترکیه است. در این بازار اوراق قرضه اروپا نیز به فروش می‌رسد.
 • بازا اورق قرضه دولتی و اسناد: این بازار متشکل از بازاری برای معاملات اوراق بهادار دولتی است. این بازار خود به سه دسته اصلی بازار خرید معکوس، بازار دارایی های غیر منقول و مستغلات و بازار خرید و فروش یکجا تقسیم می‌شود. قوانین و سود صندوق های سرمایه گذاری در ترکیه را باید به طور مداوم بررسی کنید تا بهترین بستر برای سرمایه گذاری شما مشخص شود. در این راستا می‌توانید از تخصص و دانش وکیل مهاجرتی نیز کمک بگیرید.

سرمایه گذاری در بانک های ترکیه

سرمایه گذاری در بانک های ترکیه یکی از روش های دریافت اقامت و شهروندی این کشور است. این روش بسیار ساده است و تنها باید سرمایه اولیه لازم برای این کار را داشته باشید.

حداقل سرمایه لازم برای اخذ اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در بانک، 500 هزار دلار آمریکا است. پس از 3 سال حفظ سرمایه در بانک های ترکیه می‌توانید برای تابعیت این کشور اقدام کنید.

توجه داشته باشید که سود بانک های ترکیه پایین است. این روش سرمایه گذاری روشی با سوددهی خیلی بالا برای متقاضیان خارجی نخواهد بود.

اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری
Istanbul,-Turkey

5. مزایا و معایب سرمایه گذاری در ترکیه چیست؟

سرمایه گذاری نیز مانند همه روش های مهاجرتی دیگر می‌تواند مزایا و معایبی برای متقاضیان خارجی داشته باشد که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم. پس با ما همراه باشید.

مزایای سرمایه گذاری در ترکیه

ترکیه در طی سال های متمادی تلاش های بسیاری برای پیوستن به اتحادیه اروپا کرده است. دولت ترکیه تلاش می‌کند تا با سرمایه گذاری مستقیم خارجی در زمینه های مختلفی چون فناوری، مخابرات، فناوری های زیستی، الکترونیک و خدمات جذب کند.

هزینه نسبتاً پایین نیروی کار و وجود کارمندان ماهر در حوزه های مختلف باعث شده تا شرایط برای حضور متقاضیان خارجی به منظور دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در حوزه های مختلف فراهم شود.

ترکیه دارای یک موقعیت استراتژیک عالی است که این کشور را به قطب منطقه ای میان اروپا و آسیا تبدیل کرده است.

یکی از مهمترین مزایای سرمایه گذاری در ترکیه، امکان دریافت اقامت دائم پس از 5 سال است. همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، با توجه به رشد قابل توجه بازار املاک و مستغلات در ترکیه، در حال حاضر خرید ملک بهترین روش برای دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاریاست.

بازار ترکیه در حال حاضر 85 میلیون مصرف کننده دارد و در نتیجه برای سرمایه گذاری خارجی در حوزه های مختلف بهترین انتخاب خواهد بود.

معایب سرمایه گذاری در ترکیه

مانند هر روش مهاجرتی دیگری، سرمایه گذاری در ترکیه نیز دارای معایبی است که یکی از مهمترین آن‌ ها، بورواکرسی اداری برای سرمایه گذاری و سپس دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاریاست.

تغییرات مکرری که در قانون ها ایجاد می‌شود گاهی برای سرمایه گذاران خارجی دردسرساز خواهد بود.

اقتصاد ترکیه به شدت وابسته به صادرات و صنعت توریسم است.

لیر ترکیه در طی سال های گذشته در برابر دلار آمریکا کاهش حدود 40 درصدی را تجربه کرده است. همین امر نیز منجر به افزایش تورم در کشور ترکیه در طی سال های گذشته شده است.

به دلیل هم مرز بودن ترکیه با سوریه، خطرات ژئوپلیتیک منطقه ای در این کشور نیز افزایش یافته است.

آیا شرایط مهاجرت به ترکیه را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

6. کدام کشورها بیشترین میزان سرمایه گذاری در ترکیه را داشته‌اند؟

در طی سال‌ های 2003 تا 2020 کشورهای زیر به ترتیب بیشتری میزان سرمایه گذاری خارجی را در کشور ترکیه داشته‌اند.

نام کشوردرصد سرمایه گذاری طی سال های 2003 تا 2020
Netherlands15.9%
USA7.8%
UK7.0%
Gulf7.0%
Austria6.4%
Germany6.2%
Luxembourg6.0%
Spain5.8%
Belgium5.3%
France4.6%
Azerbaijan4.3%
Greece4.1%
Others19.5%
انواع سرمایه گذاری در ترکیه
Amasya,-Turkey

سوالات متداول اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری

✅ بهترین روش سرمایه گذاری در ترکیه کدام است؟

روش های سرمایه گذاری متنوعی در ترکیه وجود دارند و شرایط و سرمایه اولیه هر فرد با دیگری متفاوت است، بنابراین نمی‌توان گفت که کدام روش سرمایه گذاری برای همه متقاضیان بهتر است.

✅ حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در ترکیه از طریق خرید ملک چقدر است؟

برای اینکه موفق به دریافت اقامت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در حوزه املاک شوید، باید ملک یا املاکی به ارزش کلی 250 هزار دلار آمریکا خریداری کنید.

✅ حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در ترکیه چقدر است؟

حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در ترکیه به نوع شرکتی که انتخاب کرده‌اید بستگی دارد. شرکت با مسئولیت محدود بسیار در ترکیه محبوب است و حداقل سرمایه لازم برای ثبت آن 10.000 لیر ترکیه است.

✅ چه نوع شرکت هایی را می‌توان در ترکیه ثبت کرد؟

شرکت های متنوعی را می‌توانید در ترکیه ثبت کنید که از جمله محبوب ترین و متداول ترین آن ها می‌توان به شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی، نمایندگی و شعبه شرکت اشاره کرد.

✅ حداقل سرمایه لازم برای سرمایه گذاری در بانک های ترکیه برای اخذ تابعیت چقدر است؟

برای سرمایه گذاری در بانک های ترکیه به حداقل سرمایه اولیه 500 هزار دلاری نیاز دارید.

جمع بندی

Conclusion

همان طور که در این مقاله مطالعه کردید روش های مختلفی برای مهاجرت به ترکیه و اخذ اقامت دائم و پاسپورت ترکیه وجود دارد. بنابراین متقاضیان با توجه به شرایط و سرمایه اولیه می‌توانند یکی از این روش ها را برای مهاجرت و دریافت تابعیت ترکیه انتخاب کنند. در هر صورت فراموش نکنید که کلیه امور را زیر نظر وکیل رسمی مهاجرتی و به صورت کاملاً قانونی انجام دهید.

نقاط قوت:
دریافت اقامت دائم ترکیه
سرمایه گذاری در بازاری سودده
هزینه های پایین تر زندگی در ترکیه

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۱سال سابقه وکالت

انجام امور توسط وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

۷شعبه در ایران، اروپا و ترکیه

تهران، یاسوج، هامبورگ، براتیسلاوا، بوردو، استانبول، بارسلونا

 • تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، واحد ۸

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا