بهترین دانشگاه های لهستان (+ معرفی و رشته ها 2022)

poland Flag

دانشگاه های کشور لهستان با آموزش سطح بالا و جهانی، یکی از محبوب ترین مقاصد برای دانشجویان بین المللی هستند. اگر برای تحصیل در خارج از کشور، دانشگاه های لهستان را انتخاب کرده اید، این مقاله با ارائه اطلاعات کامل و جامع به کلیه سوالات شما در این زمینه پاسخ خواهد داد، سوالاتی از قبیل:

 • آیا دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در لهستان وجود دارد؟
 • آیا امکان تحصیل به زبان انگلیسی در دانشگاه های لهستان وجود دارد؟
 • بهترین دانشگاه های پزشکی لهستان کدام اند؟
 • بهترین دانشگاه های مهندسی لهستان کدام اند؟

موسسه سروش فردا در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری خدماتی ارائه نمی دهد.

✔️ معرفی بهترین دانشگاه های لهستان

لهستان نهمین کشور بزرگ در اروپا است و به طور فزاینده، مقصدی محبوب برای دانشجویان بین المللی شده است. تحصیل در دانشگاه های لهستان با برنامه های تحصیلی مقرون به صرفه و هزینه های اقامتی پایین، بازگشت سرمایه خوبی را ارائه می دهد. البته هزینه های پایین زندگی را نیز اضافه کنید. با توجه به این مزایا جای تعجب نیست که دانشجویان در پی اخذ پذیرش از دانشگاه های لهستان باشند، زیرا با وجود هزینه های پایین، رتبه بندی دانشگاه های لهستان در بین برترین دانشگاه های جهان قرار دارد و مدارک از اعتبار بالایی برخوردارند. برای آشنایی بیشتر با بهترین دانشگاه های معتبر لهستان که شامل: دانشگاه های مهندسی لهستان، دانشگاه های پزشکی لهستان، دانشگاه های دندانپزشکی لهستان و دانشگاه های هنر لهستان در این مقاله با ما همراه باشید.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فرداeurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

بهترین دانشگاه های لهستان
Warsaw,-Poland

1. مزایای تحصیل در برترین دانشگاه های لهستان

فرهنگ غنی

اخذ پذیرش از دانشگاه های لهستان، مزایای بسیاری دارد که یکی از آن ها آشنایی با فرهنگ های مختلف است. لهستان فرهنگی غنی داشته و مهاجرت دانشجویان در سال های اخیر به این کشور موجب شده تا از نظر فرهنگی با کشورهای مختلف مطابقت پیدا کند و هر دانشجو از کشور خود، بتواند در این کشور احساس راحتی داشته باشد.

کیفیت بالای تحصیل

دانشگاه های معتبر لهستان از کیفیت بالایی برخوردار بوده و به طور گسترده مطابق با استانداردهای آموزشی جهانی توسعه یافته اند. کیفیت آموزش ارائه شده تحت نظارت و ارزیابی منظم است. موسسات اصلی برای رتبه بندی دانشگاه های لهستان و بررسی کیفیت عبارتند از: کمیته اعتباردهی لهستان، شورای عمومی آموزش عالی و کنفرانس روسای مدارس دانشگاهی. بیش از 5،000 رشته تحصیلی در لهستان موجود است و هر یک از آن‌ها باید تأیید کمیته اعتبار لهستان را کسب کنند.

هزینه های تحصیلی پایین

در مقایسه با سایر کشورهای اتحادیه اروپا، شهریه بهترین دانشگاه های لهستان واقعاً مناسب است و هزینه های زندگی نیز بسیار کمتر از هزینه ای است که یک دانشجوی خارجی باید در سایر شهرهای اروپایی پرداخت کند.

آیا شرایط مهاجرت به لهستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

2. بهترین دانشگاه های لهستان در رتبه بندی 2022 QS

رتبه دانشگاه های لهستان در رنکینگ دانشگاه QS World 2022 شامل 9 مورد از بهترین دانشگاه های مهندسی و فنی، پزشکی، دندانپزشکی، علوم انسانی و هنر لهستان است:

رتبه بندی2022 QSدانشگاه ها
321University of Warsaw
326Jagiellonian University
511Warsaw University of Technology
801Adam Mickiewicz University Poznan (UAM)
801AGH University of Science and Technology
801Cracow University of Technology
801Gdansk University of Technology
801Lodz University of Technology
801Nicolaus Copernicus University

3. بهترین دانشگاه های لهستان به زبان انگلیسی

بیش از 500 دانشگاه در فهرست دانشگاه های لهستان وجود دارد که اکثر آن ها در بخش خصوصی هستند. اکثر این دانشگاه ها به زبان انگلیسی نیز تدریس می کنند.

در ادامه اسامی دانشگاه های مهندسی و فنی، پزشکی و دندانپزشکی، هنر و علوم انسانی لهستان که به زبان انگلیسی تدریس می کنند را بررسی خواهیم کرد:

1. دانشگاه ورشو University of Warsaw

دانشگاه ورشو که یکی از بهترین دانشگاه های لهستان است که در پایتخت لهستان واقع شده و در حال حاضر در فهرست دانشگاه های لهستان رتبه بندی ششم را در EECA دارد. این دانشگاه در سال 1816 تأسیس شد و بزرگترین دانشگاه لهستان است که 54800 دانشجو در 21 بخش آن ثبت نام کرده اند. تاریخ دانشگاه ورشو نیز مملو از رویدادها و افسانه های جالب است. به عنوان مثال، در طول جنگ جهانی دوم، توسط سربازان آلمانی به پادگان نظامی تبدیل شد، بنابراین دانشگاهیان به اصطلاح “دانشگاه مخفی ورشو” را تأسیس کردند و به آموزش دانشجویان در مکان های مختلف به صورت پنهان ادامه دادند.

2. دانشگاه جاگیلونین Jagiellonian University

دانشگاه جاگیلونین قدیمی ترین، و یکی از دانشگاه های معتبر لهستان است که در رتبه بندی EECA در رتبه هفتم قرار دارد. این دانشگاه که در سال 1364 تأسیس شد، قدمت طولانی در آموزش رهبران آینده کشور دارد. از جمله فارغ التحصیلان متعدد برجسته دانشگاه می توان به جان سوم سوبیسکی (پادشاه لهستان تا سال 1696)، نیکلاس کوپرنیک، پاپ جان پل دوم و دو برنده جایزه نوبل، ایوو اشاره کرد. امروزه دانشگاه جاگیلونین بیش از 43،400 دانشجو را در محیط خود در کراکوف، دومین شهر بزرگ لهستان، آموزش می دهد.

3. دانشگاه صنعتی ورشو Warsaw University of Technology

دانشگاه صنعتی ورشو که در بیندانشگاه های مهندسی لهستان در رتبه بندی دانشگاه های QS EECA نیز قرار دارد، مدعی است که در بین موسسات فناوری پیشرو در اروپا قرار دارد و یکی ازبهترین دانشگاه های لهستان و بزرگترین ارائه دهندگان آموزش فنی منطقه است. این دانشگاه که در پایتخت لهستان واقع شده است، دارای حدود 30،982 دانشجو و 19 دانشکده است که همه زمینه های علم و فناوری را پوشش می دهد. این دانشگاه در سال 1899 تأسیس شد و یکی از اولین دانشگاه های مهندسی لهستان بود که مهندسی را آموزش داد.

4. دانشگاه وروتسلاو University of Wroclaw

یکی دیگر از دانشگاه های معتبر لهستان دانشگاه تاریخی وروتسلاو است که در سال 1702 توسط لئوپولد اول، امپراتور مقدس روم از سلسله هابسبورگ تأسیس ش. که در رتبه بندی EECA در رتبه 49 قرار دارد. این بزرگترین دانشگاه در منطقه سیلسیای سفلی است که در حال حاضر بیش از 26000 دانشجو و حدود 1300 دانشجوی دکترا را در 10 دانشکده آموزش می دهد. تمرکز اصلی دانشگاه تحقیقات علمی است و فارغ التحصیلان آن شامل نه برنده جایزه نوبل بوده اند.

5. دانشگاه پزشکی ورشو Medical University of Warsaw

دانشگاه پزشکی ورشو یکی از قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه های پزشکی لهستان است. اولین بخش دانشگاهی پزشکی در سال 1809 ایجاد شد. این دانشگاه به تعدادی از بیمارستان های سراسر لهستان وابسته است. دانشگاه پزشکی ورشو دو سایت را اشغال کرده است: پردیس باناچا و پردیس لیندلیا. محوطه های دانشگاه شامل باشگاه های دانشجویی، کتابخانه ها، مراکز ورزشی و توانبخشی برای تسهیل توسعه و رشد کامل دانش جویان است. این دانشگاه از برترین دانشگاه های علوم پزشکی لهستان است که با بسیاری از کالج ها و دانشگاه های پزشکی در کشورهایی مانند آلمان، فرانسه، ایالات متحده، چین، ژاپن و هند و غیره مشارکت کرده است.

دانشگاه های مهندسی و پزشکی لهستان
Urban,-Warsaw,-Poland

4. لیست دانشگاه های لهستان مورد تایید وزارت علوم ایران

لیست دانشگاه های لهستان مورد تایید وزارت علوم و دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در لهستان عبارتند از:

 1. Jagiellonian University
 2. University of Warsaw
 3. Medical University of Gdansk
 4. Medical University Ludz
 5. European Medical Academy
 6. Nicolavs Copernicus University in Torun

5. هزینه تحصیل در دانشگاه های لهستان

هزینه تحصیل در دانشگاه های لهستان با توجه به رشته تحصیلی و دانشگاه مورد نظر متفاوت است. در دانشگاه های دولتی، دانشجویان لهستانی و هم اتحادیه اروپا/EEA و سوئیس هزینه ای برای تحصیل در رشته های به زبان لهستانی نمی پردازند اما همه برنامه های تحصیلی دیگر از دانشجویان شهریه می خواهند. به طور کلی، هزینه ها بین موارد زیر متفاوت است:

 • 500 – 6000 یورو/ سال تحصیلی برای مقاطع کارشناسی
 • 1000 – 8000 یورو/ سال تحصیلی برای مقاطع کارشناسی ارشد

برخی از دانشگاه های دندانپزشکی لهستان، دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی لهستان و رشته های تجارت به ویژهMBA  می توانند بیش از 15،000 یورو در سال هزینه داشته باشد. همچنین اگر در دانشگاه های خصوصی ثبت نام کنید، مبلغ بیشتری باید پرداخت کنید.

اگرچه تعداد آن‌ها کم است، امادانشگاه های کشور لهستان برنامه های تحصیلی رایگان نیز ارائه می دهند که می توانید آن ها پیدا کنید. آنها بیشتر در سطح کارشناسی ارشد رایج هستند و در حالی که برخی از آن ها برای همه دانشجویان بین المللی رایگان است، برخی دیگر فقط برای شهروندان اتحادیه اروپا/EEA رایگان است.

6. شرایط پذیرش در بهترین دانشگاه های لهستان

 جهت تحصیل در دانشگاه های لهستان و پذیرش این کشور باید رزومه خود را به دانشگاه مورد نظر ارسال کنید.

شرایط پذیرش در دانشگاه های لهستان متفاوت بوده و هر یک دارای سیستم پذیرش خاص خود است که به دانشجویان آینده اجازه می دهد برای برنامه های کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود درخواست دهند و ثبت نام کنند. بنابراین، هنگامی که دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کردید، می توانید درخواست آن ها را بررسی کرده و مطالب خود را در آنجا ارسال کنید.

در اینجا مدارکی  که ممکن است در طول درخواست دانشگاه خود لازم باشد ارائه دهید آورده شده است:

 1. اسکن دیپلم شما (دبیرستان یا لیسانس)
 2. رونوشت/ سابقه دوره های قبلی شما
 3. اسکن گذرنامه و/ یا شناسنامه شما
 4. رزومه شما
 5. نمرات آزمون
 6. مدارک لازم بورسیه
 7. توصیه نامه ها
 8. نمونه کارها
 9. آزمون های زبان انگلیسی

برای تحصیل در لهستان، باید مدرک مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید. گواهینامه هایی که عموماً توسط بهترین دانشگاه های لهستانپذیرفته می شوند عبارتند از:

 1. PTE Academic
 2. TOEFL iBT
 3. آیلتس آکادمیک
 4. C1 Advanced یا C2 Proficiency

با این وجود، همیشه باید وب سایت دانشگاه خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که شرایط تحصیل در دانشگاه های لهستان دقیقاً چیست.

دانشگاه های دندانپزشکی لهستان
Rynek-Główny,-Kraków,-Poland

7. پرطرفدارترین رشته های تحصیلی در لهستان

رشته های پزشکی

برنامه های تحصیلی دانشگاه های پزشکی و دانشگاه های دندانپزشکی لهستان مملو از برنامه های تدریس و تمرینات در زمینه زیست شناسی، شیمی و علوم مرتبط است. علاوه بر تئوری، کلاس ها و تمرینات آزمایشگاهی نقش اساسی دارند. با وجود الزامات اولیه بالا (امتیازات بالا)، دانشگاه های علوم پزشکی لهستان سال هاست که در انتخاب داوطلبان پیشتاز هستند. چون فارغ التحصیلان معمولا می توانند روی اعتبار و دستمزد خوب بعد از اتمام تحصیل حساب کنند.

علوم کامپیوتر

علوم کامپیوتر یک رشته جذاب است، که در دانشگاه های مهندسی لهستان به طور جامع تدریس می شود. لهستان در واقع سرآمد در آن زمینه از علم و سریع ترین رشد بخش فناوری اطلاعات در مرکز شرقی اروپا است.

مدیریت

یادگیری بر اساس تجزیه و تحلیل موارد مختلف، خواندن مقاله و کتاب و ابزارهای یادگیری برای بهینه سازی فرایند مدیریت است. این حوزه بسیاری از حقوق مدیریت را در بر می گیرد، در حالی که یادگیری با استفاده از روش های مختلف مانند امور مالی، اقتصادی، بازاریابی و البته فناوری های مدرن انجام می شود.

روانشناسی

بسیاری از شرکت ها از روانشناسان برای بخش های منابع انسانی استفاده می کنند. روانشناسان همچنین متخصصان بزرگی در روابط عمومی و برخی از شاخه های بازاریابی و تبلیغات هستند.بنابراین با تحصیل روانشناسی در بهترین دانشگاه های لهستان شانس پیدا کردن شغل نیز بسیار بالا است.

اقتصاد

اقتصاد برخلاف ماهیت ریاضی خود یک حوزه اجتماعی نیز محسوب می شود. چرا؟ زیرا این فعالیت انسان یا جامعه است که موضوع تجزیه و تحلیل اقتصادی است. آن ها مربوط به تولید، توزیع و مصرف کالاها هستند. مطالعات اقتصادی در بهترین دانشگاه های لهستان با سطح بالای از جهانی بودن برای دانشجویان مسیری درخشان برای بسیاری از مشاغل ایجاد می کنند.

حقوق

تحصیل رشته حقوق در دانشگاه های معتبر لهستان تنها راه ممکن برای ورود به حرفه های حقوقی است که اعتبار و درآمد عالی را به همراه دارد.

رباتیک

رباتیک رشته ای است که شما می توانید نه تنها در لهستان بلکه در خارج از کشور شغلی پیدا کنید و درآمد قابل توجهی کسب کنید. تخصص، دانش زبان و تجربه ترکیبی است که تقریباً ضامن موفقیت چشمگیر است. این صنعت پیوسته در تلاش برای اتوماسیون فرآیندهای تولید است که مهمترین ضامن موفقیت پس از فارغ التحصیلی از دانشکده است. اعتبار دانشگاه های لهستان در این رشته نیز بسیار بالا بوده و دانشجویان با تحصیل در لهستان می توانند آینده خوبی برای خود تضمین کنند.

اقتصاد و حسابداری

متخصصان امور مالی و حسابداری همیشه در بازار کار از ارزش بالایی برخوردار بوده اند. یک سرمایه گذار درست، فردی بازاندیش، عملگرا، دقیق و منظم است. شما در دانشگاه های معتبر لهستان یاد خواهید گرفت که رویدادها را در بازارهای مالی درک کرده و پیش بینی کنید، مکانیسم های پنهان اقتصادهای جهان را کشف کنید، حسابداری را حفظ کرده و امور مالی واحدهای اقتصادی را کنترل کنید. همچنین، برای تسلط بر مسائل مربوط به حسابداری، اقتصاد، مدیریت، تجزیه و تحلیل بازار و، به عنوان مثال، از شما خواسته می شود در سخنرانی ها و تمرین های سنتی شرکت کنید.

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

8. معرفی بهترین دانشگاه های پزشکی و دندانپزشکی لهستان

 1. Jagiellonian University (دانشگاه یاگیلونیا)
 2. Wroclaw Medical University
 3. Medical University Gdansk (دانشگاه پزشکی گدانسک)
 4. Medical University Warsaw (دانشگاه پزشکی ورشو)
 5. Medical University Lodz (دانشگاه پزشکی لودز)
 6. Medical University Silesia (دانشگاه پزشکی سیلسیا)
 7. Pomeranian Medical University (دانشگاه پزشکی پامرنین)
 8. Poznan University of Medical Science (دانشگاه پزشکی پوزنان)
دانشگاه های معتبر لهستان
Stare-Miasto,-Kraków,-Poland-(2)

9. معرفی بهترین دانشگاه های مهندسی لهستان

 1. Warsaw University of Technology (دانشگاه فنی ورشو)
 2. Wrocław University of Science and Technology
 3. AGH University of Science & Technology
 4. Poznan University of Technology (دانشگاه پوزنان)
 5. Gdansk University of Technology (دانشگاه فنی گدانسک)
 6. Lodz University of Technology (دانشگاه فنی لودز)
 7. Silesian University of Technology

10. معرفی بهترین دانشگاه های هنر لهستان

 1. Academy of Fine Arts in Gdańsk‎ (آکادمی هنر گدانسک)
 2. Academy of Fine Arts in Warsaw‎ (آکادمی هنر ورشو)
 3. Jan Matejko Academy of Fine Arts‎
 4. Kraków Schools of Art and Fashion Design
 5. Krzysztof Kieślowski Film School

11. تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه های لهستان

در لهستان، می توانید از طریق بورسیه تحصیلی و برنامه های حمایتی در بهترین دانشگاه های لهستان تحصیل کنید. در اینجا برخی از گزینه هایی تحصیل رایگان آورده شده است:

 1. بورسیه های ارائه شده توسط آژانس ملی لهستان برای تبادل علمی (NAWA)
 2. برنامه های اراسموس+

همچنین می توانید بورسیه Studyportals را بررسی کنید تا در تامین مالی تحصیلات خود در لهستان کمک بگیرید.

اکنون که همه این موارد را در مورد هزینه های تحصیل در لهستان می دانید، با توجه به بودجه خود برنامه ریزی کنید تا یک تجربه تحصیلی عالی در این کشور زیبا داشته باشید.

آیا شرایط مهاجرت به لهستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

12. فرآیند اخذ پذیرش در بهترین دانشگاه های لهستان

1. برنامه تحصیلی مناسبی را انتخاب کنید

پرطرفدارترین رشته ها برای تحصیل در بهترین دانشگاه های لهستان شامل فناوری اطلاعات، مدیریت، تجارت، روانشناسی، اقتصاد و حقوق است. انتخاب یک برنامه تحصیلی اولین قدم است که باید برای اخذ پذیرش انجام دهید. لیستی از تمام برنامه هایی که بیشتر به آنها علاقه دارید تهیه کنید و بررسی کنید که کدام دانشگاه ها این برنامه ها را ارائه می دهند و با توجه به رتبه دانشگاه های لهستانبرترین ها را انتخاب کنید.

2. شرایط پذیرش را بررسی کنید

بسته به سطح تحصیلات و موسسه آموزش عالی، شرایط پذیرش ممکن است متفاوت باشد. اول از همه یک برنامه دقیق تهیه کنید و سپس با نزدیکترین سفارت یا کنسولگری لهستان تماس بگیرید، زیرا آن ها می توانند شما را در فرایند درخواست دانشگاه راهنمایی کنند.

3. مدارک لازم را تهیه کرده درخواست خود را ارسال کنید

اکنون که همه مدارک لازم را جمع آوری، ترجمه، پر و امضا کرده اید، بالاخره زمان ارائه درخواست شما فرا رسیده است. در لهستان می توانید بصورت آنلاین، از طریق سیستم برنامه آنلاین یا از طریق ایمیل درخواست دهید. برای برنامه های آنلاین، شما فقط باید اسناد مورد نیاز را بارگذاری کنید. برای برنامه های ایمیل، باید اسناد را اسکن و ارسال کنید. در برخی موارد باید هزینه درخواست را نیز بپردازید.

4. برای دریافت ویزای دانشجویی اقدام کنید

در صورت پذیرش شما موفق شده اید و به طور رسمی دانشجوی یکی از بهترین دانشگاه های لهستان هستید. پس از دریافت نامه پذیرش خود از دانشگاه، باید سریع به عنوان یک دانشجوی بین المللی برای ویزای دانشجویی خود درخواست دهید. برای راهنمایی و شروع فرایند ویزا در اسرع وقت، به نزدیکترین سفارت یا کنسولگری لهستان تماس بگیرید و به آن مراجعه کنید. قبل از آن، مطمئن شوید که برای چه نوع ویزایی باید درخواست دهید و شروع به جمع آوری اسناد کنید و همزمان ترجمه ها را به زبان لهستانی تهیه کنید

Warsaw,-Poland-(6)

Warsaw,-Poland-(6)

سوالات متداول بهترین دانشگاه های لهستان

✅ آیا دانشگاه های لهستان در لیست برترین دانشگاه های 2021 QS قرار دارند؟

بله، 9 مورد از بهترین دانشگاه های لهستان در این لیست قرار دارند.

✅ تحصیل در بهترین دانشگاه های لهستان به چه زبانی است؟

دانشگاه های لهستان به زبان انگلیسی و لهستانی برنامه های متنوعی را به دانشجویان ارائه می دهند.

✅ محبوب ترین رشته های تحصیلی در لهستان کدامند؟

محبوب ترین رشته های تحصیلی در لهستان عبارتند از پزشکی، حقوق، مدیریت، آی تی، روانشناسی و … .

✅ آیا امکان تحصیل رایگان در بهترین دانشگاه های لهستان وجود دارد؟

با این که این شرایط خیلی کم است اما برخی برنامه های بورسیه تحصیلی در دانشگاه های خاص برای دانشجویان جهت تحصیل رایگان در دانشگاه های معتبر لهستان وجود دارد.

جمع بندی

Conclusion

دانشگاه های معتبر لهستان دارای سابقه ای چند صد ساله هستند و بسیاری از آن ها شهرت جهانی دارند. هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور نیز به طور قابل توجهی کمتر از سایر کشور های اروپایی است که باعث محبوبیت این کشور در میان دانشجویان بین المللی شده است.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۱سال سابقه وکالت

انجام امور توسط وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

۷شعبه در ایران، اروپا و ترکیه

تهران، یاسوج، هامبورگ، براتیسلاوا، بوردو، استانبول، بارسلونا

 • تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، واحد ۸

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا