تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان (شرایط 2021)

hungary Flag

امکان تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان یکی از دلایل افزایش دانشجویان بین المللی در این کشور به شمار می رود. به طور کلی می توان گفت دانشجویان چه برای تحصیل به زبان مرسوم این کشور (مجارستانی) و چه برای تحصیل به زبان انگلیسی نیازی به ارائه مدرک ندارند و تنها با اثبات تسلط خود به این زبان ها می توانند مشغول به تحصیل در برخی از دانشگاه های این کشور شوند. در این مقاله به شرح کامل و بیان شیوه های تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان پرداخته و سعی کرده ایم به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم. سوالاتی مانندِ:

 • تحصیل در مجارستان به چه زبان هایی امکان پذیر است؟
 • شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان چگونه است؟
 • چه روش هایی برای اثبات تسلط به زبان برای تحصیل در مجارستان وجود دارد؟
 • امکان تحصیل بدون مدرک زبان در کدام دانشگاه های مجارستان وجود دارد؟
 • هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان چقدر است؟

موسسه سروش فردا در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری خدماتی ارائه نمی دهد.

✅ بررسی شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان

تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان امکان پذیر است. به طور کلی، دانشجویان در این کشور می توانند به زبان های مجارستانی، انگلیسی و در برخی موارد آلمانی تحصیل کنند. برای تحصیل به هر یک از این زبان ها، دانشجویان موظفند توانایی و مهارت خود را ثابت کنند اما این اثبات می تواند به شکل های مختلف انجام شود و همین امر است که نحوه های مختلف تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان را ایجاد می کند. خوب است بدانید هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان با هزینه تحصیل در این کشور با مدرک زبان تفاوتی نمی کند و دانشجویان همواره می توانند از بورسیه های تحصیلی نیز بهره مند شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان، به مطالعه مقاله پیشِ رو بپردازید.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فرداeurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا ، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

1. اطلاعات کلی درباره مجارستان

مجارستان که در اروپای مرکزی واقع شده است با کشورهای اسلواکی، صربستان، کرواسی، رومانی و اتریش هم مرز و همسایه است. بوداپست، پایتخت مجارستان، یکی از زیباترین شهرهای این کشور به شمار می رود و با معماری منحصر به فرد و عبور رود دانوب، مناظری تماشایی خلق کرده است. این کشور که نزدیک به 10 میلیون نفر جمعیت دارد، به فضای امن و مهمان پذیر و البته موسیقی سنتی فوق العاده اش شهرت دارد. خوب است بدانید بیش از 90 درصد مردم مجارستان، به زبان اصلی این کشور یعنی مجارستانی، صحبت می کنند. تحصیل و زندگی در مجارستان امکان سفر به کشورهای اروپایی و کسب تجربه های مختلف را امکان پذیر می کند.

با ما همراه باشید تا ضمن بررسی مزایای تحصیل، شرایط کلی تحصیل در مجارستان را بررسی کنیم.

تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان
Budapest,-Hungary-(4)

2. مزایای تحصیل در مجارستان

آیا شرایط مهاجرت به مجارستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

یکی از مهم ترین مزایای تحصیل در مجارستان، امکان تحصیل در این کشور بدون مدرک زبان است. دانشگاه های متعددی در این کشور، شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان را جهت افزایش دانشجویان بین المللی فراهم کرده اند. با توجه به این مسئله، متقاضیان بین المللی می توانند بدون دغدغه ی دریافت مدارک زبان (مانند آیلتس) برای مهاجرت تحصیلی به مجارستان اقدام کنند. در کنار فراهم بودن شرایط تحصیل بدون مدرک زبان، مزایای دیگری نیز منجر به افزایش دانشجویان بین المللی در این کشور شده اند؛ از جمله:

 1. مناسب بودن هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان.
 2. در دسترس بودن بورسیه های تحصیلی.
 3. مقرون به صرفه بودن هزینه زندگی در مجارستان.
 4. امکان تجربه فرهنگ های مختلف در مجارستان.

3. شرایط کلی تحصیل در مجارستان

تحصیل در مجارستان در تمام مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا برای دانشجویان بین المللی امکان پذیر است. تحصیل در هر یک از این مقاطع به ترتیب 3، 2 و 4 سال به طول می انجامد. از مهم ترین شرایط تحصیل در مجارستان می توانیم به تحصیل پله پله اشاره کنیم. این به این معناست که هر دانشجو برای تحصیل در یک مقطع، به مدرک تحصیلی مقطع قبلی نیاز دارد (برای مثال دانشجویان کارشناسی ارشد باید مدرک کارشناسی را اخذ کرده باشند). همچنین برگزاری آزمون ورودی برای تحصیل در مجارستان نیز به عواملی مانند مقطع و رشته تحصیلی وابسته است.

خوب است بدانید محدودیت سنی مشخصی برای تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان وجود ندارد و تنها کافی است متقاضیان بزرگ تر از 18 سال باشند.

در بخش بعدی مقاله به سراغ نحوه و شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان می رویم و شرح کاملی در این خصوص در اختیارتان قرار می دهیم. همراه ما باشید.

شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان
Budapest,-Hungary-(11)

4. شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان مجارستانی

متقاضیان تحصیل در مجارستان به زبان رسمی این کشور (مجارستانی) باید بدانند که برای شرکت در دوره های کارشناسی به تسلط به این زبان در سطح حداقل C1 نیاز دارند. این درحالی است که دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد باید در آزمون زبان مجارستانی شرکت و نمره قبولی کسب کنند.

بنا بر آنچه گفته شد، شرایط و نحوه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان مجارستانی برای متقاضیان بسته به مقطع تحصیلی شان تغییر می کند.

5. شرایط تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان انگلیسی

مهم ترین شرط برای تحصیل در مجارستان به زبان انگلیسی، اثبات تسلط و مهارت در این زبان است. یکی از راه های اثبات این مسئله، ارائه مدارک معتبر زبان انگلیسی است. از جمله مدارک زبان انگلیسی مورد قبول دانشگاه های مجارستان، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. PTE Academic.
 2. TOEFL iBT.
 3. IELTS Academic.
 4. C1 پیشرفته یا C2 حرفه ای.

 نکته قابل توجه این است که امکان اثبات مهارت زبان به نحوه های مختلف و بدون مدرک زبان نیز وجود دارد. اگر می خواهید به تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان بپردازید، روش های مختلفی پیشِ رویتان خواهد بود. مهم ترین نحوه های تحصیل بدون مدرک زبان در مجارستان، عبارتند از:

 1. فارغ التحصیلی از یک دانشگاه انگلیسی زبان و سپس اقدام برای ادامه تحصیل در مجارستان.
 2. قبولی در آزمون زبان انگلیسی و مصاحبه ی آنلاین در پلتفرم اسکایپ برخی از دانشگاه های مجارستان.

دانشجویانی که به صورت بومی انگلیسی زبان هستند یعنی در یک کشور انگلیسی زبان متولد شده یا زندگی کرده اند، برای تحصیل در مجارستان به مدرک زبان نیازی ندارند.

بنابراین به طور کلی می توانیم بگوییم شرایط برای تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان انگلیسی وجود دارد اما تسلط بر این زبان الزامی است.

اگر به دنبال آشنایی با دانشگاه هایی هستید که به نحوه های مختلف امکان تحصیل در آن ها بدون مدرک زبان وجود دارد، ادامه مقاله را از دست ندهید. با ما باشید.

هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان
River-Danube-in-Budapest,-Hungary

6. دانشگاه های مجارستان با امکان تحصیل بدون مدرک زبان

دانشگاه های مختلفی در سراسر مجارستان شرایط تحصیل بدون مدرک زبان را فراهم کرده اند؛ از جمله:

 1. دانشگاه دبرسن.
 2. دانشگاه پچ.
 3. دانشگاه سگد.
 4. دانشگاه کاتولیک Pázmány Péter.
 5. دانشگاه Óbuda.

در ادامه 3 دانشگاه اول که از بهترین دانشگاه های مجارستان به شمار می روند، معرفی خواهیم کرد.

تحصیل در دانشگاه دبرسن مجارستان بدون نیاز به مدرک زبان

دانشگاه دبرسن که در سال 1538 تاسیس شد، امروزه میزبان بیش از 25000 دانشجوست و برنامه های خود را در تمام مقاطع تحصیلی کارشناسی (87 برنامه)، کارشناسی ارشد (100 برنامه) و دکترا ارائه می دهد. خوب است بدانید بیش از 80 برنامه این دانشگاه به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شوند. 14 دانشکده ی دانشگاه دبرسن برنامه های مختلفی را برای دانشجویان خود ارائه می دهند که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مدیریت بازرگانی.
 2. مهندسی شیمی.
 3. پرستاری و مراقبت از بیمار (فیزیوتراپی).
 4. علوم کامپیوتر.
 5. هنرهای نمایشی کلاسیک (موسیقی).
 6. جغرافیا.
 7. مطالعات انگلیسی.

امکان تحصیل بدون مدرک زبان، بهره مندی از 7 کتابخانه و آموزش زیر نظر 207 پروفسور با تجربه، از مزایا تحصیل در دانشگاه دبرسن مجارستان به شمار می روند.

هنوز دو دانشگاه دیگر برای معرفی باقی مانده اند. با ما بمانید و به مطالعه مقاله ادامه دهید.

نحوه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان
Budapest,-Hungary-(9)

تحصیل در دانشگاه پچ مجارستان بدون نیاز به مدرک زبان

امروزه در 10 دانشکده ی دانشگاه پچ که قدیمی ترین دانشگاه مجارستان به شمار می رود، بیش از 20000 دانشجو مشغول به تحصیلند که حدود 4500 نفر از این جمعیت را دانشجویان بین المللی از 100 کشور سراسر جهان، تشکیل می دهند. این دانشگاه دلایل جذب دانشجویان بین المللی به خود را عواملی مانند امنیت محیط، کیفیت بالای آموزش و هزینه مناسب تحصیل می داند. متقاضیان تحصیل در دانشگاه پچ، می توانند درخواست پذیرش خود را در برنامه های مختلف تمام مقاطع تحصیلی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) ارائه دهند. برخی از این برنامه ها عبارتند از:

 1. تجارت و مدیریت.
 2. مهندسی.
 3. حقوق.
 4. علوم انسانی و اجتماعی.
 5. علوم پزشکی و سلامت.
 6. هنر و موسیقی.

تحصیل در دانشگاه سگد مجارستان بدون نیاز به مدرک زبان

دانشگاه سگد، یک دانشگاه تحقیقاتی است که شامل 12 دانشکده می شود. بر اساس آمار ارائه شده در خصوص این دانشگاه، از هر 10 دانشجو، یک دانشجو از کشورهای دیگر ثبت نام کرده است. تحصیل در دانشگاه سگد، در تمام مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا امکان پذیر است و برنامه های متنوعی در تمام شاخه ها مانند هنر، علوم انسانی و علوم پزشکی در این دانشگاه ارائه می شوند. دانشجویان دانشگاه سگد، نه تنها امکان تحصیل به زبان های مجارستانی و انگلیسی را دارند بلکه می توانند به زبان آلمانی نیز تحصیل کنند.

امکان استفاده از بورسیه های تحصیلی در دانشگاه سگد وجود دارد.

جزئیات بیشتر درباره دانشگاه های مجارستان را در ادامه مقاله خواهید یافت. همراه ما باشید.

تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان
Lovely-Budapest

7. رتبه بندی بهترین دانشگاه های مجارستان

جدول زیر، رتبه بندی جهانی بهترین دانشگاه های مجارستان را نشان می دهد:

دانشگاهرتبه جهانی
دانشگاه پچ401 تا 500
دانشگاه سگد601 تا 700
دانشگاه دبرسن901 تا 1000
دانشگاه سملوایز901 تا 1000

8. دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران

دانشگاه های مجارستان که مورد تایید وزارت علوم ایران قرار دارند، عبارتند از:

 1. Budapest University of Technology and Economics.
 2. Corvinus University of Budapest.
 3. Eotvos Lorand University.
 4. Szent Istvan University.
 5. University of Debrecen.
 6. University of Pecs.
 7. University of Physical Education, Budapest  (صرفا در رشته های تربیت بدنی و علوم ورزشی).
 8. University of Szeged.
 9. University of Veterinary Medicine Budapest.
 10. University of Miskolc.

در کنار شرایط و نحوه های مختلف تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان، نکاتی مانند شرایط اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی این کشور حائز اهمیتند. در بخش بعدی مقاله، به بررسی این مسائل می پردازیم.

Gate-at-Buda-Castle-in-Budapest,-Hungary
Gate-at-Buda-Castle-in-Budapest,-Hungary

9. شرایط اخذ پذیرش تحصیلی مجارستان

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

نحوه اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه های مجارستان را می توان در 4 مرحله کلی تقسیم کرد:

 1. انتخاب دانشگاه مورد نظر از میان دانشگاه هایی که نیاز به مدرک زبان ندارند.
 2. انتخاب برنامه و رشته تحصیلی بر اساس مهارت ها، تحصیلات قبلی و علایق.
 3. مطالعه وبسایت انتخابی جهت جمع آوری مدارک لازم و آگاهی از مهلت ثبت درخواست برای اخذ پذیرش.
 4. ارسال مدارک برای دانشگاه انتخابی به صورت آنلاین و پرداخت شهریه.

مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی مجارستان

برخی از مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی مجارستان عبارتند از:

 1. رزومه.
 2. انگیزه نامه.
 3. کپی پاسپورت و مدارک شناسایی.
 4. آخرین مدرک تحصیلی.
 5. دو توصیه نامه.

10. شرایط اخذ ویزای تحصیلی مجارستان

دانشجویان بین المللی که ملیت کشورهای اتحادیه ی اروپا را ندارند، برای تحصیل و اقامت بیش از 90 روز در مجارستان باید ویزا بگیرند. این دانشجویان پس از اخذ پذیرش، باید به سفارت مجارستان در کشور محل زندگی خود مراجعه و درخواست اخذ ویزای تحصیلی را ثبت کنند.

توجه داشته باشید که بررسی درخواست ویزای تحصیلی مجارستان توسط سفارت معمولا یک ماه (یا بیشتر) طول می کشد بنابراین در زمان بندی خود دقت کنید.

پس از بررسی های لازم، سفارت به متقاضی اخذ ویزای تحصیلی مجارستان وقت مصاحبه می دهد و در نهایت در صورت تایید، 1 تا 4 هفته پس از مصاحبه، متقاضی ویزای خود را دریافت خواهد کرد.

توجه داشته باشید که حداکثر 15 روز پس از ورود به مجارستان مهلت دارید تا برای دریافت اقامت خود اقدام کنید.

مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی مجارستان

از جمله مدارک لازم برای دریافت ویزای تحصیلی مجارستان، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. فیش پرداخت شهریه.
 2. نامه پذیرش تحصیلی.
 3. پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار.
 4. عکس.
 5. مدارک بیمه درمانی.
 6. نشانی محل اقامت در مجارستان.
 7. گواهی تمکن مالی.

هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان چقدر است؟ آیا امکان استفاده از بورسیه حهت کاهش یا حذف هزینه تحصیل در مجارستان وجود دارد؟ پاسخ سوالات خود را در ادامه مقاله پیدا خواهید کرد.

Budapest,-Hungary-(3)
Budapest,-Hungary-(3)

11. هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان

هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان ارتباط مستقیم با دانشگاه انتخابی، مقطع و همچنین رشته تحصیلی دارد. در یک تخمین کلی هزینه تحصیل در دانشگاه های این کشور را مبلغی بین 2500 تا 3000 یورو در سال می دانند. توجه داشته باشید که هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان در رشته های مهندسی، پزشکی و دندانپزشکی به ترتیب می تواند تا 5000، 6000 و 8000 یورو در سال افزایش یابد.

شهریه برخی از دانشگاه های مجارستان که شرایط تحصیل بدون مدرک زبان را فراهم می کنند، به شرح زیر است:

دانشگاههزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان (به یورو – در سال)
دانشگاه دبرسن5070 تا 7181 یورو
دانشگاه پچ2529 تا 3203 یورو
دانشگاه سگد1800 تا 5000 یورو
دانشگاه کاتولیک Pázmány Péter846 تا 2610 یورو
دانشگاه Óbuda3200 تا 4500 یورو

12. بورسیه های تحصیلی مجارستان

بورسیه های تحصیلی را می توانیم یکی از دلایل اصلی افزایش متقاضیان بین المللی جهت تحصیل در مجارستان بدانیم. گفته می شود که این کشور سالانه به حدود 5000 دانشجو از سراسر جهان بورسیه می دهد. از جمله هزینه هایی که این بورسیه ها پوشش می دهند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان (شهریه دانشگاه).
 2. کمک هزینه زندگی (ماهانه).
 3. هزینه بیمه درمانی.
 4. هزینه اسکان.

در آخرین بخش از مقاله همراه ما باشید تا ضمن صحبت از هزینه زندگی، در خصوص شرایط کار دانشجویی و معایب تحصیل در مجارستان نیز بحث کنیم.

A-steel-arch-bridge-over-calm-water
A-steel-arch-bridge-over-calm-water

13. هزینه زندگی در مجارستان

آیا شرایط مهاجرت به مجارستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

هزینه تحصیل در مجارستان، تنها هزینه ای نیست که مهاجران تحصیلی موظف به پرداخت آن هستند بلکه زندگی در این کشور نیز هزینه های مجزایی را در پی دارد. در یک تخمین کلی هزینه زندگی یک دانشجو در مجارستان را مبلغی نزدیک به 478 یورو در ماه (بدون در نظر گرفتن هزینه اسکان) می دانند. توجه داشته باشید که این مبلغ با توجه به منطقه ی زندگی و همچنین عادت های زیستی دانشجو تغییر می کند.

برای کسب جزئیات بیشتر، به جدول زیر توجه کنید:

نوع هزینه مبلغ هزینه
رستوران معمولی5 یورو
حمل و نقل ماهانه26 یورو
اینترنت12 یورو در ماه
قبوض137 یورو در ماه
تفریح5 تا 30 یورو
پوشاک25 تا 72 یورو
اجاره خانه ی یک خوابه328 یورو در ماه

14. کار دانشجویی در مجارستان

بسیاری از دانشجویان مشغول به تحصیل در مجارستان علاقه مندند تا با کار همزمان با تحصیل، هزینه تحصیل را راحت تر پرداخت و تجربه ی کاری کسب کنند. این دسته از دانشجویان در صورتی که ملیت کشورهای اتحادیه اروپا را داشته باشند، به راحتی می توانند مشغول به کار شوند اما دانشجویان سایر ملت ها، به اجازه اقامت و کار در مجارستان نیاز دارند.

به طور کلی دانشجویان اجازه کار به مدت 24 ساعت در هفته در دوران تحصیل و 66 روزِ کاری در ایام تعطیلات را دارند.

دانشجویان برای کاریابی در مجارستان می توانند به دفاتر مشاغل دانشگاه خود مراجعه و از اطلاعات دسته بندی شده در آن جا، استفاده کنند.

15. معایب تحصیل در مجارستان

اگرچه مزایای بسیاری در تحصیل در مجارستان وجود دارد، نباید از معایب تحصیل در این کشور غافل شویم. از جمله معایب تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. تعداد کم دانشگاه در مجارستان.
 2. انگلیسی زبان نبودن مردم مجارستان.
 3. کم بودن احتمال کاریابی پس از فارغ التحصیلی در مجارستان.

سوالات متدوال تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان

✅ تحصیل در مجارستان به چه زبان هایی امکان پذیر است؟

تحصیل در مجارستان به زبان های مجارستانی و انگلیسی و در برخی مواقع آلمانی امکان پذیر است.

✅ آیا امکان تحصیل در مجارستان به زبان انگلیسی بدون مدرک وجود دارد؟

بله! با اثبات تسلط خود به زبان انگلیسی از طرق مختلف مانند قبولی در مصاحبه، می توانید به تحصیل بدون مدرک زبان در مجارستان بپردازید.

✅ شرایط تحصیل در مجارستان به زبان مجارستانی چگونه است؟

تسلط به زبان مجارستانی حداقل در سطح C1 از الزامات تحصیل به این زبان است.

✅ امکان تحصیل بدون مدرک زبان در کدام دانشگاه های مجارستان وجود دارد؟

از مهم ترینِ این دانشگاه ها می توان به دانشگاه دبرسن، پچ و سگد اشاره کرد.

✅ هزینه تحصیل در مجارستان بدون مدرک زبان چقدر است؟

هزینه تحصیل در مجارستان را مبلغی بین 2500 تا 8000 یورو در سال در نظر می گیرند.

جمع بندی

Conclusion

اگر آشنایی کامل با زبان هایی مانند مجارستانی و انگلیسی دارید اما مدرک معتبری در دستتان نیست، نگران نباشید. برخی از بهترین دانشگاه های مجارستان امکان تحصیل بدون مدرک زبان را برای دانشجویان بین المللی فراهم کرده اند و تنها کافی است بتوانید به روش های مختلف مانند شرکت در آزمون زبان یا مصاحبه نمره قبولی کسب کنید. مجارستان، در کنار هزینه مناسب تحصیل و امکان استفاده از بورسیه های تحصیلی، با ایجاد شرایط تحصیل بدون مدرک زبان توجه دانشجویان بسیاری را به خود جلب کرده است. اگر شما هم از این دسته از دانشجویان هستید، با مراجعه به وبسایت دانشگاه مورد نظر خود، مدارک لازم برای اخذ پذیرش را گرد آوری کنید.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۱سال سابقه وکالت

انجام امور توسط وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

۷شعبه در ایران، اروپا و ترکیه

تهران، یاسوج، هامبورگ، براتیسلاوا، بوردو، استانبول، بارسلونا

 • تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، واحد ۸

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا