تحصیل هنر در مجارستان (+ دانشگاه ها و رشته ها 2022)

hungary Flag

تحصیل هنر در مجارستان به صورت آکادمیک و در دانشگاه ها و دانشکده های هنر این کشور، می تواند رزومه ای قوی برای علاقه مندان هنر بسازد چرا که مدارک دریافتی از این دانشگاه ها در سراسر جهان معتبر است. برای تحصیل هنر در دانشگاه های مجارستان باید موفق به دریافت پذیرش و ویزای تحصیلی شوید و سپس در شرایطی مناسب، از مزایایی مانند هزینه تحصیل مقرون به صرفه و امکان تحصیل به زبان های مختلف بهره ببرید. در این مقاله مفصلا درباره شرایط تحصیل هنر در مجارستان صحبت کرده و سعی کرده ایم پاسخگوی سوالات شما باشیم. برخی از این سوالات، عبارتند از:

 • تحصیل هنر در مجارستان چه مزایا و معایبی دارد؟
 • شرایط تحصیل هنر در مجارستان چگونه است؟
 • تحصیل هنر در مجارستان به چه زبان هایی امکان پذیر است؟
 • بهترین دانشگاه های هنر مجارستان کدامند؟
 • هزینه تحصیل هنر در مجارستان چقدر است؟

موسسه سروش فردا در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری خدماتی ارائه نمی دهد.

✔️ بررسی شرایط تحصیل هنر در مجارستان

تحصیل هنر در مجارستان در بسیاری از بهترین دانشگاه های این کشور امکان پذیر است. دانشگاه های هنر در مجارستان با همکاری بهترین اساتید جهان، کیفیت آموزش خود را به سطح جهانی رسانده اند و مدارکی معتبر به دانشجویان خود می دهند. تنوع شاخه های ارائه شده در لیست رشته های هنر مجارستان بالاست و دانشجویان با علایق متفاوت، می توانند به تحصیل در مجارستان بپردازند. از جمله عواملی که شرایط تحصیل هنر در مجارستان را برای دانشجویان بین المللی آسان می کنند، امکان تحصیل به زبان های مختلف مجارستانی، انگلیسی و آلمانی و همچنین بهره مندی از بورسیه های تحصیلی است. توجه داشته باشید که ارائه بورسیه های تحصیلی به مفهوم بالا بودن هزینه تحصیل هنر در مجارستان نیست و این هزینه نسبتا مناسب است.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فرداeurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

1. اطلاعات کلی درباره مجارستان

مجارستان که جمعیتی 10 میلیون نفری دارد، امروزه تبدیل به یکی از قطب های مهاجرتی خصوصا برای مهاجران تحصیلی شده است. دانشگاه های بسیاری در شهرهایی مانند بوداپست، پایتخت مجارستان، پچ و سگد واقع شده اند و به دانشجویان بین المللی از سراسر جهان پذیرش می دهند. مردم مجارستان نیز که غالبا به زبان مجارستانی صحبت می کنند، بسیار مهمان نوازند و فرهنگ مختص به خود را دارند. این کشور که در اروپای مرکزی واقع شده است، در همسایگی کشورهای اسلواکی، صربستان، کرواسی، رومانی و اتریش قرار دارد و نه تنها امکان تماشای طبیعیت و مکان های تاریخی و دیدنی خود را به گردشگران و دانشجویان بین المللی می دهد، بلکه امکان سفر به این کشورها را نیز برای آن ها فراهم می کند.

با ما همراه باشید تا در بخش بعدی مقاله مزایا و شرایط تحصیل هنر در مجارستان را بررسی کنیم.

تحصیل هنر در مجارستان
Liberty-Bridge,-Budapest,-Hungary

2. مزایای تحصیل هنر در مجارستان

تحصیل هنر در دانشگاه های هنر در مجارستان، مزایای بسیاری دارد که از مهم ترینِ آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. هزینه مناسب تحصیل هنر در مجارستان.
 2. امکان استفاده از بورسیه های تحصیلی.
 3. بلند بودن لیست رشته های هنر مجارستان و تنوع بالای شاخه های این رشته.
 4. اعتبار جهانی دانشگاه های هنر در مجارستان.

آیا شرایط مهاجرت به مجارستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

3. شرایط تحصیل هنر در مجارستان

تحصیل هنر در مجارستان در مقطع کارشناسی 4 سال، کارشناسی ارشد 2 تا 3 سال و دکترا 4 سال به طول می انجامد. از جمله مهم ترین شرایط تحصیل هنر در مجارستان، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. آزمون ورودی: بسیاری از دانشگاه های هنر در مجارستان برای پذیرش دانشجویان ملی و بین المللی، آزمون ورودی برگزار می کنند. این آزمون برای بسیاری از رشته های ذکر شده در لیست رشته های هنر مجارستان، به صورت ارائه 10 اثر هنری و صحبت درباره آن هاست.

توجه داشته باشید که به دلیل شیوع ویروس کرونا، این آزمون به صورت مصاحبه آنلاین برگزار می شود.

 1. شرایط زبانی تحصیل هنر در مجارستان: بسیاری از دانشگاه های هنر در مجارستان، رشته های مختلف را به تمامی زبان های انگلیسی، آلمانی و مجارستانی ارائه می دهند در حالی که برخی دیگر مانند دانشگاه هنرهای زیبا مجارستان، دروس خود را تنها به زبان مجارستانی تدریس می کنند.

دانشگاه های مجارستان ممکن است برای ارائه پذیرش دانشجویان، مدارک معتبر زبان مانند آیلتس و تافل را بخواهند. همچنین برخی دانشگاه ها امکان تحصیل هنر در مجارستان بدون مدرک زبان را فراهم کرده و سنجش زبان دانشجویان را در همان آزمون ورودی انجام می دهند.

 1. تحصیل پله پله ای: منظور از تحصیل پله پله ای این است که دانشجویان برای تحصیل هر مقطع تحصیلی در مجارستان، به مدرک مقطع تحصیلی پیشین نیاز دارند. به عنوان مثال متقاضیانی که به دنبال تحصیل کارشناسی ارشد هنر در مجارستان هستند، باید مدرک کارشناسی خود را دریافت کرده باشند و به دانشگاه مورد نظر خود ارائه دهند.

خوب است بدانید متقاضیان تحصیل هنر در مجارستان باید حداقل 18 ساله باشند اما حداکثر سن برای آن ها تعیین نشده است.

چگونگی دریافت پذیرش و همچنین ویزای تحصیلی مجارستان، موضوعات بعدی مقاله هستند. همراه ما بمانید.

شرایط تحصیل هنر در مجارستان
Lovely-Budapest

4. شرایط اخذ پذیرش تحصیلی در مجارستان

انتخاب دانشگاه، مطالعه وبسایت دانشگاه، گردآوری و ارسال مدارک مهم ترین قدم ها و مراحل اخذ پذیرش تحصیلی در مجارستان به شمار می روند. برای توضیح بیشتر باید بگوییم برای اخذ پذیرش تحصیلی مجارستان، با توجه به شرایط دانشگاه های هنر در مجارستان و همچنین شرایط و علایق خود، باید دانشگاه و برنامه تحصیلی مورد نظرتان را انتخاب کنید. از آنجایی که شرایط ارائه پذیرش تحصیلی در دانشگاه ها و همچنین رشته های مختلف، متفاوت است، باید وبسایت دانشگاه مورد نظر خود را به طور کامل مطالعه و سپس قدم های ذکر شده در آن را طی کنید. یکی از این قدم ها گردآوری مدارک لازم جهت اسکن و ارسال آنلاین است. از جمله ی این مدارک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. رزومه.
 2. انگیزه نامه.
 3. کپی پاسپورت و مدارک شناسایی.
 4. آخرین مدرک تحصیلی.
 5. دو توصیه نامه.

5. شرایط اخذ ویزای تحصیلی مجارستان

متقاضیان بین المللی تحصیل هنر در مجارستان که ملیت کشورهای اتحادیه اروپا را ندارند، باید ویزای تحصیلی مجارستان را از طریق سفارت های این کشور در کشور محل زندگی خود دریافت کنند.

برای این کار، باید به سفارت مراجعه و مدارک لازم را جمع آوری کنید. سپس، این مدارک را تحویل سفارت دهید تا در صورت تایید، سفارت برایتان وقت مصاحبه تعیین کند. در نهایت، در صورت قبولی در مصاحبه، ویزای تحصیلی شما صادر خواهد شد.

از جمله مدارک مشترک در میان سفارت مجارستان در کشورهای مختلف، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. فیش پرداخت شهریه.
 2. نامه پذیرش تحصیلی.
 3. پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار.
 4. عکس.
 5. مدارک بیمه درمانی.
 6. نشانی محل اقامت در مجارستان.
 7. گواهی تمکن مالی.

توجه داشته باشید که:
1. بررسی درخواست ویزای تحصیلی مجارستان توسط سفارت معمولا یک ماه (یا بیشتر) طول می کشد بنابراین در زمان بندی خود دقت کنید.
2. حداکثر 15 روز پس از ورود به مجارستان مهلت دارید تا برای دریافت اقامت خود اقدام کنید.

لیست رشته های هنر مجارستان و معرفی بهترین دانشگاه های هنری این کشور، موضوعات بعدی مقاله هستند. همراه ما بمانید و به مطالعه ادامه دهید.

Hungarian-Parliament-Building,-Budapest,-Hungary

6. لیست رشته های هنر مجارستان

تنوع رشته های هنری در دانشگاه های مجارستان بالاست. در زیر می توانید لیست رشته های هنر در مجارستان را ببینید:

 1. مجسمه سازی.
 2. نقاشی.
 3. معماری.
 4. هنر گرافیک – شاخه طراحی.
 5. هنر اجرایی.
 6. عکاسی.
 7. تصاویر متحرک.
 8. طراحی رسانه.
 9. انیمیشن.
 10. مطالعات فیلم و رسانه.
 11. هنرهای تجسمی.
 12. تاریخ هنر و هنر استودیویی.
 13. هنر خلاق موزیکال و موسیقی شناسی.
 14. اجرای موسیقی کلاسیک.
 15. آواز.

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

7. بهترین دانشگاه های هنر در مجارستان

دانشگاه های متعددی رشته های موجود در لیست رشته های هنر مجارستان را برای دانشجویان ملی و بین المللی و به زبان های مختلف (مجارستانی، انگلیسی و آلمانی) ارائه می دهند. با برخی از مهم ترین دانشگاه های هنر در مجارستان در ادامه آشنا می شویم.

دانشگاه های هنر در مجارستان: دانشگاه هنرهای زیبا مجارستان

دانشگاه هنرهای زیبای مجارستان (HUFA) (که یک دانشگاه کوچک با جمعیتی 800 نفری است، قدمتی 150 ساله دارد. این دانشگاه ضمن حفظ سنت ها و روش های پیشین آموزش، رویکردهای نوین را نیز در برنامه آموزشی خود قرار داده و به دنبال آموزش و پرورش هنرمندان آینده ی صحنه های هنری مجارستان و جهان است. دانشگاه هنرهای زیبا مجارستان با کنار هم قرار دادن آموزش عملی و نظری، سعی دارد دانش و مهارت دانشجویان خود را به بالاترین سطح ممکن برساند. برخی از مهم ترین دپارتمان های دانشگاه هنرهای زیبا مجارستان، عبارتند از:

 1. دپارتمان تاریخ هنر.
 2. دپارتمان تئوری هنر.
 3. دپارتمان گرافیک.
 4. دپارتمان نقاشی.
 5. دپارتمان مجسمه سازی.
 6. دپارتمان رسانه.

توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین شرایط تحصیل هنر در دانشگاه هنرهای زیبای مجارستان، تسلط بر زبان مجارستانی است.

دو دانشگاه دیگر یعنی دانشگاه هنر پچ و آتوش لورند در بخش بعدی مقاله معرفی خواهند شد. با ما بمانید.

لیست رشته های هنر مجارستان
Budapest-in-Hungary

دانشگاه های هنر در مجارستان: دانشگاه پچ

اگرچه دانشگاه پچ (UNIVERSITY OF PÉCS) قدیمی ترین دانشگاه مجارستان به شمار می رود، دانشکده ی موسیقی و هنرهای تجسمی پچ (FACULTY OF MUSIC AND VISUAL ARTS) فعالیت خود را از سال 1996 آغاز کرده است. این دانشکده که جمعیتی 500 نفری دارد، رشته های هنری را در مقاطع تحصیلی مختلف (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) ارائه می دهد. از جمله برنامه های ارائه شده در لیست رشته های هنر داشگاه پچ مجارستان، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. نقاشی.
 2. مجسمه سازی.
 3. هنرهای خلاق موزیکال و موسیقی شناسی.
 4. طراحی سرامیک.
 5. هنر گرافیک – شاخه طراحی گرافیک.
 6. اجرای موسیقی کلاسیک.

قبولی در آزمون ورودی، از جمله شرایط تحصیل در دانشگاه هنر پچ مجارستان به شمار می رود.

دانشگاه های هنر در مجارستان: دانشگاه آتوش لورند

دانشگاه آتوش لورند (ELTE) که در سال 1635 تاسیس شد، یکی از دانشگاه های قدیمی مجارستان به شمار می رود. این دانشگاه که طی زمان، تغییرات و تحولات مختلفی را از سر گذرانده، امروزه میزبان نزدیک به 28000 دانشجوست. همچنین بیش از 1800 متخصص در این دانشگاه مشغول به فعالیت و آموزش هستند. دانشگاه آتوش لورند اعتبار جهانی دارد و برنامه های مختلف را در تمامی مقاطع تحصیلی برای دانشجویان ملی و بین المللی ارائه می دهد.

دانشگاه آتوش لورند از 8 دانشکده تشکیل شده است.

برای آشنایی با برخی برنامه های ارائه شده در لیست رشته های هنر دانشگاه آتوش لورند مجارستان در مقاطع مختلف، به جدول زیر توجه کنید:

رشته های کارشناسی رشته های کارشناسی ارشد رشته های دکترا
رهبری گروه کرزیبایی شناسیتئوری هنر و تحقیقات رسانه
مطالعات رسانهمطالعات فیلمفلسفه
تاریخ هنرموسیقی شناسی تاریخیتاریخ هنر

جزئیات بیشتر درباره بهترین دانشگاه های هنری مجارستان مانند رتبه جهانی یا اعتبار آن ها در ایران را در ادامه مقاله خواهید یافت. با ما باشید و به مطالعه ادامه دهید.

دانشگاه های هنر در مجارستان
Gate-at-Buda-Castle-in-Budapest,-Hungary

8. رتبه بندی بهترین دانشگاه های مجارستان

جدول زیر، رتبه بندی جهانی بهترین دانشگاه های مجارستان را نشان می دهد:

دانشگاه رتبه جهانی
دانشگاه پچ401 تا 500
دانشگاه سگد601 تا 700
دانشگاه دبرسن901 تا 1000
دانشگاه سملوایز901 تا 1000

9. دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران

دانشگاه های مجارستان که مورد تایید وزارت علوم ایران قرار دارند، عبارتند از:

 1. Budapest University of Technology and Economics.
 2. Corvinus University of Budapest.
 3. Eotvos Lorand University.
 4. Szent Istvan University.
 5. University of Debrecen.
 6. University of Pecs.
 7. University of Physical Education, Budapest  (صرفا در رشته های تربیت بدنی و علوم ورزشی).
 8. University of Szeged.
 9. University of Veterinary Medicine Budapest.
 10. University of Miskolc.

هزینه تحصیل هنر در مجارستان چقدر است؟ آیا دانشجویان رشته هنر در مجارستان می توانند از بورسیه های این کشور استفاده کنند؟ پاسخ سوالات خود را در ادامه مقاله بیابید و همراه ما بمانید.

Hungarian-parliament

10. هزینه تحصیل هنر در مجارستان

هزینه تحصیل هنر در مجارستان ارتباط مستقیم با دانشگاه، رشته و مقطع تحصیلی دانشجو دارد. اگر بخواهیم در یک تخمین کلی هزینه تحصیل هنر در مجارستان را برآورد کنیم، باید بگوییم این هزینه مبلغی نزدیک به 7000 یورو در سال خواهد بود.

خوب است بدانید بورسیه های تحصیلی همواره بر کاهش هزینه تحصیل هنر در مجارستان موثرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه تحصیل رشته های مختلف هنری در مجارستان و شهریه دانشگاه های هنر این کشور، به جدول زیر توجه کنید. این جدول نمونه هایی از این هزینه ها را ارائه می دهد:

رشته تحصیلی دانشگاه مقطع تحصیلی هزینه تحصیل هنر در مجارستان (به یورو – در سال)
مجسمه سازی OTMدانشگاه پچکارشناسی7.000
تاریخ هنر و هنر استودیوییکالج مک دنیل بوداپستکارشناسی7.200
مطالعات فیلمدانشگاه آتوش لورندکارشناسی ارشد7.000
طراحی سرامیکدانشگاه پچکارشناسی ارشد7.000

11. بورسیه برای تحصیل رشته هنر در مجارستان

اخذ بورسیه تحصیلی یکی از راه های کاهش هزینه تحصیل هنر در مجارستان است. بسیاری از دانشگاه های هنر در مجارستان بورسیه های دولتی یا بین المللی را در اختیار دانشجویان قرار می دهند و این بورسیه ها با پوشش دادن هزینه های مختلف، شرایط تحصیل هنر در مجارستان را برای دانشجویان آسان می کنند. از جمله ی این هزینه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. هزینه تحصیل هنر در مجارستان (شهریه دانشگاه).
 2. کمک هزینه زندگی در مجارستان (ماهیانه).
 3. هزینه اسکان در مجارستان.
 4. هزینه بیمه سلامت.

مهم ترین بورسیه ها برای تحصیل هنر در مجارستان، عبارتند از:

 1. برنامه بورسیه Stipendium مجارستان.
 2. بورسیه Diaspora مجارستان.
 3. بورسیه دولتی  Bilateral مجارستان.
 4. بورسیه WEINGARTEN مجارستان.

یکی دیگر از هزینه هایی که بر شرایط تحصیل هنر و زندگی در مجارستان تاثیر می گذارد، هزینه زندگی در این کشور است. در بخش آخر مقاله، ضمن برآورد این هزینه، از شرایط کار دانشجویی و معایب تحصیل هنر در مجارستان حرف می زنیم. از اینکه همراه ما هستید، سپاس گزاریم.

لیست رشته های هنر مجارستان
Amazing-Winterland-in-Budapest,-Hungary

12. هزینه زندگی در مجارستان

هزینه زندگی در مجارستان را مبلغی نزدیک به 478 یورو در سال تخمین می زنند اما چند نکته را در مورد این مبلغ باید در نظر بگیرید:

 1. مبلغ ذکر شده، هزینه زندگی یک دانشجوی تنهاست و همچنین اجاره خانه را در بر نمی گیرد.
 2. هزینه زندگی در مجارستان ارتباط مستقیم با شهر محل تحصیل دانشجو دارد.
 3. عادت های زیستی دانشجو می تواند منجر به کاهش یا افزایش هزینه زندگی در مجارستان شود.

جزئیات بیشتر درباره هزینه زندگی در مجارستان، در جدول زیر آمده است:

نوع هزینه مبلغ هزینه
رستوران معمولی5 یورو
حمل و نقل ماهانه26 یورو
اینترنت12 یورو در ماه
قبوض137 یورو در ماه
تفریح5 تا 30 یورو
پوشاک25 تا 72 یورو
اجاره خانه ی یک خوابه328 یورو در ماه

13. کار دانشجویی در مجارستان

بر اساس قوانین مجارستان دانشجویان ملی و بین المللی می توانند به کار همزمان با تحصیل در مجارستان بپردازند. مدت زمان مجاز برای کار دانشجویی، 24 ساعت در هفته در ایام تحصیل و 66 روز در ایام تعطیل تعیین شده است. دانشجویان برای کاریابی در مجارستان می توانند به دفاتر مشاغل دانشگاه خود مراجعه و از اطلاعات دسته بندی شده در آن جا، استفاده کنند.

اگر ملیت کشورهای اتحادیه اروپا را ندارید باید توجه داشته باشید که برای کار همزمان با تحصیل در مجارستان، باید برای دریافت برخی مجوزها اقدام کنید.

آیا شرایط مهاجرت به مجارستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

14. معایب تحصیل هنر در مجارستان

پیش از هر چیز باید توجه کنید که به طور کلی تعداد دانشگاه های مجارستان کم است و دست متقاضیان برای انتخاب دانشگاه و رشته هنری چندان باز نیست. همچنین از معایب دیگر تحصیل هنر یا رشته های دیگر در مجارستان می توان به عدم امکان برقراری ارتباط با مردم این کشور بدون آشنایی با زبان مجارستانی اشاره کرد. به عبارت دیگر، اکثریت مردم مجارستان با زبان انگلیسی آشنا نیستند و بنابراین برقراری ارتباط با آن ها برای دانشجویان بین المللی سخت خواهد بود. اگر قصد کار همزمان با تحصیل در مجارستان را داشته باشید، با این مشکل بیشتر و جدی تر مواجه خواهید شد.

توجه داشته باشید که احتمال کاریابی پس از فارغ التحصیلی در مجارستان کم است.


سوالات متدوال تحصیل هنر در مجارستان

✅ تحصیل هنر در مجارستان چند سال طول می کشد؟

تحصیل هنر در مجارستان در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا به ترتیب 4، 2 تا 3 و 4 سال طول می کشد.

✅ آیا برای تحصیل هنر در مجارستان باید در آزمون ورودی شرکت کنیم؟

بله! اکثر دانشگاه های هنر مجارستان برای پذیرش دانشجو، آزمون ورودی برگزار می کنند.

✅ تحصیل هنر در مجارستان به چه زبان هایی ممکن است؟

امکان تحصیل هنر در مجارستان به زبان های مجارستانی، انگلیسی و آلمانی وجود دارد.

✅ رشته های هنری ارائه شده در دانشگاه های مجارستان کدامند؟

برخی از این رشته ها عبارتند از: مجسمه سازی، نقاشی، طراحی رسانه، هنر خلاق موزیکال و موسیقی شناسی.

✅ هزینه تحصیل هنر در مجارستان چقدر است؟

تحصیل هنر در مجارستان هزینه ای نزدیک به 7.000 یورو در سال در پی خواهد داشت.

جمع بندی

Conclusion

اگر علاقه مند به هنر هستید و می خواهید به صورت حرفه ای و آکادمیک رشته های هنری را یاد بگیرید، دانشگاه های هنر مجارستان در خدمت شما خواهند بود. این دانشگاه ها رشته های متنوعی در زمینه های مختلف هنری را از نقاشی گرفته تا موسیقی و تاریخ هنر ارائه می دهند و با قرار دادن کیفیت آموزش در سطحی بالا، می توانند شما را به بالاترین میزان مهارت و دانش برسانند. تحصیل هنر در مجارستان با شرایط و هزینه ی مناسبی که دارد، انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. فاصله ی شما با رویایتان ممکن است تنها به اندازه قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های هنر مجارستان باشد.

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۱سال سابقه وکالت

انجام امور توسط وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

۷شعبه در ایران، اروپا و ترکیه

تهران، یاسوج، هامبورگ، براتیسلاوا، بوردو، استانبول، بارسلونا

 • تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، واحد ۸

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا