خرید اقساطی ملک در ترکیه (+ شرایط و قیمت ها 2022)

turkey Flag

خرید ملک در ترکیه به صورت اقساطی یکی از روش هایی است که می‌توانید با سرمایه اولیه کمتر خانه دار شوید. اما آیا می‌دانید چطور می‌تواند از طریق خرید ملک اقساطی، اقامت ترکیه را دریافت کرد؟

 • شرایط خرید اقساطی ملک در ترکیه برای متقاضیان خارجی چیست؟
 • آیا امکان دریافت اقامت با خرید اقساطی ملک در ترکیه وجود دارد؟
 • مزایا و معایب خرید اقساطی خانه و آپارتمان در ترکیه چیست؟
 • سرمایه اولیه لازم برای خرید اقساطی ملک و آپارتمان در ترکیه چقدر است؟
 • خرید اقساطی ملک در ترکیه چه مراحلی دارد؟

موسسه سروش فردا در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری خدماتی ارائه نمی دهد.

✔️ بررسی خرید اقساطی ملک در ترکیه

شرایط خرید اقساطی ملک در ترکیه تفاوتی با ایران ندارد و مانند خرید خانه در ترکیه روشی برای دریافت اقامت دائم است. اما در این برای دریافت اقامت دائم باید مراحلی را پشت سر بگذارید که یکی از مهمترین آن ها، اتمام اقساط است. با توجه به اینکه شرایط خرید اقساطی خانه در ترکیه فراهم است، پس می‌توانید با سرمایه کمتری در ابتدا برای خرید اقدام کرده و به مرور قسط های خانه را پرداخت کنید. این مقاله به طور کلی به شرایط خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه، مراحل خرید و هزینه ها پرداخته است.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده‌اند. می‌توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می‌توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

خرید اقساطی ملک در ترکیه
Hagia-Sophia,-Fatih,-Turkey

1. شرایط خرید اقساطی ملک در ترکیه برای متقاضیان خارجی چیست؟

شرایط خرید اقساطی ملک در ترکیه تنها مختص خانه ها و آپارتمان های نوساز یا کلید نخورده است. البته املاک در حال ساخت نیز مشمول شرایط خرید اقساطی خانه در ترکیه خواهند شد.

شرایط خرید اقساطی خانه و ملک در ترکیه را هر یک از صاحبان ملک با توجه به شرایط خود تعیین می‌کنند. به همین دلیل نیز شرایط خرید اقساطی خانه در ترکیه از واحدی به واحدی دیگر متفاوت خواهد بود. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با راهنمایی یک بنگاه املاک برای خرید اقساطی خانه یا آپارتمان در ترکیه اقدام کنید.

یکی از مهمترین شرایط خرید اقساطی ملک یا خانه در ترکیه، تعیین میزان پیش پرداخت، مقدار هر قسط و تعداد قسط ها است.

در بسیاری از موارد معمولاض یک سوم یا نیمی از کل ارزش ملک را به عنوان پیش پرداخت در نظر می‌گیرند. مابقی مبلغ نیز در اقساط 12 ماهه الی 24 ماهه پرداخت می‌شود.

مثال برای شرایط خرید اقساطی خانه در ترکیه

فرض کنید خانه ای که برای خرید اقساطی انتخاب کرده‌اید، 80 متر است. با توجه به اینکه قیمت ملک در شهرهای مختلف ترکیه متفاوت است، قیمت میانگین را در نظر می‌گیریم که 250.000 دلار آمریکا است. با توجه به قیمت لیر در ایران، برای خرید این خانه به سرمایه اولیه معادل 2 میلیارد تومان نیاز خواهید داشت.

طبق شرایط خرید اقساطی خانه یا آپارتمان در ترکیه، می‌توانید 700 میلیون تومان یا 1 میلیارد را به عنوان پیش پرداخت به صاحب ملک بپردازید. مابقی ارزش ملک نیز در قسط هایی 40 میلیون تومانی تا 100 میلیون تومانی پرداخت خواهد شد.

آیا شرایط مهاجرت به ترکیه را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

2. آیا امکان دریافت اقامت با خرید اقساطی ملک در ترکیه وجود دارد؟

یکی از مهمترین شرایط خرید اقساطی خانه و ملک در ترکیه، امکان دریافت اقامت است. اما تا زمان پایان یافتن قسط ها نمی‌توانید برای این کار اقدام کنید.

از جمله مهم ترین مدارک برای دریافت اقامت ترکیه از طریق خرید ملک، انتقال قانونی سند از فروشنده به خریدار است. با توجه به اینکه تا زمان تسویه کامل ارزش ملک، امکان انتقال سند وجود ندارد، پس تا پایان یافتن قسط ها نمی‌توانید سند را منتقل کنید. در نتیجه با خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه بلافاصله امکان دریافت اقامت وجود ندارد.

عدم امکان دریافت سریع اقامت ترکیه، یکی از معایبی است که روش خرید خرید اقساطی ملک در ترکیه دارد. بنابراین تفاوتی ندارد برای خرید آپارتمان اقساطی در استانبول ترکیه اقدام کرده اید یا خرید اقساطی آپارتمان در آنتالیا، در هر صورت تنها زمانی می‌توانید برای اقامت اقدام کنید که آخرین قسط خانه را پرداخت کرده باشید.

شرایط خرید اقساطی خانه در ترکیه
Old-Bazaar,-Istanbul,-Turkey

3. مزایا و معایب خرید اقساطی خانه و آپارتمان در ترکیه چیست؟

همانطور که می‌دانید خرید ملک در ترکیه یکی از متداول ترین و البته ساده ترین روش مهاجرتی است که متقاضیان ایرانی برای دریافت اقامت دائم می‌توانند انتخاب کنند. در اکثر مواقع، متقاضیان خارج کل ارزش ملک را یکجا به حساب فروشنده واریز می‌کنند و پس از انتقال سند برای اقامت ترکیه اقدام می‌کنند. اما با خرید آپارتمان اقساطی در آلانیا یا دیگر شهرهای ترکیه، امکان دریافت اقامت دائم تا زمان تسویه وجود ندارد.

هر روش مهاجرتی مزایا و معایبی برای متقاضیان خارجی دارد، در ادامه به بررسی مزایای خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه و همین طور بررسی معایب خرید اقساطی خانه و آپارتمان در آنتالیا و دیگر شهرهای ترکیه می‌پردزایم. پس با ما همراه باشید.

مزایای خرید اقساطی خانه در ترکیه

 • امکان خرید خانه در کوتاه ترین زمان
 • عدم نیاز به سرمایه اولیه هنگفت
 • افزایش قدرت خرید و امکان خرید ملک های بزرگتر در محله های بهتر
 • حفظ ارزش سرمایه فعلی
 • کاهش فشار مالی
 • امکان مبادله کردن ملک قبل از اتمام قسط ها
 • دریافت پیشنهادهای استثنایی از مالکان
 • امکان سکونت در خانه قبل از اتمام اقساط
 • عدم افزایش قیمت ملک در طول زمان پرداخت اقساط

معایب خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه

 • عدم امکان دریافت سند تا قبل از پرداخت آخرین قسط
 • عدم امکان اقدام برای اقامت ترکیه تا قبل از پرداخت آخرین قسط
 • امکان دریافت سود برای اقساط در برخی موارد

یکی از مهمترین مراحل خرید اقساطی آپارتمان در آنتالیا و خرید آپارتمان اقساطی در آلانیا و دیگر شهرهای ترکیه، پیش پرداخت و اقساط خواهد بود. با توجه به اینکه انتقال سند ملک تنها در صورت انتقال کامل پول میسر است، پس تا پایان یافتن اقساط نمی‌توانید برای انتقال سند اقدام کنید. بدون انتقال سند نیز نمی‌توانید برای اقامت ترکیه اقدام کنید. بنابراین دریافت اقامت شما تا زمان پرداخت آخرین قسط به تعویق خواهد افتاد. این مورد یکی از بزرگترین معایب خرید آپارتمان های اقساطی بیلیک دوزو و دیگر شهرها در ترکیه است.

اما در مقابل با سرمایه اولیه کمتری می‌توانید برای خرید آپارتمان اقساطی در استانبول ترکیه یا دیگر شهرها اقدام کنید. چون قرار است بخشی از ارزش ملک را به صورت قسطی پرداخت کنید. پس می‌توان نتیجه گرفت که خرید خانه در استانبول با اقساط 5 ساله بدون نیاز به داشتن سرمایه کامل، می‌تواند به خانه دار شدن شما منجر شود. تنها کافی است توانایی پرداخت پیش پرداخت و اقساط ماهانه را داشته باشید.

4. سرمایه اولیه لازم برای خرید اقساطی ملک و آپارتمان در ترکیه چقدر است؟

میزان سرمایه اولیه ای که برای خرید اقساطی ملک در ترکیه به آن نیاز دارید به نوع ملک، متراژ آن و شهر بستگی دارد. چون قیمت خرید اقساطی آپارتمان در آنتالیا با قیمت خرید آپارتمان اقساطی در آلانیا و استانبول ترکیه متفاوت است. قیمت ملک در شهرهای مختلف متفاوت است بنابراین طبیعی است که قیمت خرید آپارتمان اقساطی در آلانیا با قیمت آپارتمان های اقساطی در بیلیک دوزو متفاوت بوده و از طرفی قیمت خرید آپارتمان اقساطی در استانبول ترکیه نیز از همه شهرهای بالاتر است.

با توجه به اینکه مالکان شرایط و قسط ها را تعیین می‌کنند، بنابراین طبیعی است که شرایط خرید خانه و آپارتمان در ترکیه در یک شهر بخصوص از ملکی به ملک دیگر متفاوت باشد. حتی شرایط خرید خانه در استانبول با اقساط 5 ساله با شرایط خرید خانه ای دیگر در همان شهر متفاوت خواهد بود چون فروشنده ملک شرایط مختص به خود را تعیین می‌کند.

پس در یک بررسی کلی می‌توان نتیجه گرفت که شرایط خرید اقساطی خانه و آپارتمان در ترکیه از خانه ای به خانه دیگر و از شهری به شهر دیگر متفاوت خواهد بود. بنابراین نمی‌توان فرومول مشخصی را برای شرایط خرید اقساطی ملک و خانه در ترکیه مشخص کرد.

برای اطلاع از هزینه های دقیق مهاجرت به ترکیه، می توانید مقاله برای مهاجرت به ترکیه چقدر پول لازم است؟ را مطالعه نمایید.

شرایط خرید اقساطی ملک در ترکیه
The-Blue-Mosque,-Istanbul,-Turkey

عوامل مؤثر روی قیمت خرید آپارتمان اقساطی در ترکیه

عوامل مختلفی روی قیمت و شرایط خرید اقساطی ملک در ترکیه مؤثر هستند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • متراژ خانه یا آپارتمان
 • شهر، منطقه و محله
 • سن بنا
 • امکانات بنا
 • دسترسی های محلی و منطقه ای
 • امکانات محلی و منطقه ای

علاوه بر موارد فوق برای تعیین قیمت خرید ملک و خانه یا آپارتمان اقساطی در ترکیه، باید موارد توافق با فروشنده روی پیش پرداخت و مقدار و تعداد قسط ها را نیز در نظر بگیرید.

5. خرید اقساطی ملک در ترکیه چه مراحلی دارد؟

مراحل خرید اقساطی خانه و آپارتمان تفاوتی با خرید ملک به صورت نقدی ندارد. تنها تفاوت در شرایط خرید اقساطی خانه و ملک در ترکیه است. نوع قراردادی که بین فروشنده و خریدار برای پیش پرداخت و اقساط منعقد می‌شود، تعیین کننده شرایط اقساطی آپارتمان در آنتالیا و دیگر شهرهای ترکیه است.

مراحل خرید ملک در ترکیه به صورت قسطی

 • خانه یا آپارتمان مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • با راهنمایی وکیل، استعلامات لازم را دریافت کرده و خانه را از نظر بدهی مالیات و منع قانونی بررسی کنید.
 • با فروشنده در مورد پیش پرداخت، مبلغ هر قسط و تعداد قسط ها مذاکره کنید.
 • با راهنمایی وکیل مهاجرتی، قرارداد خرید ملک را با تمامی جزئیات منعقد کنید.
 • پیش پرداخت را به حساب فروشنده واریز کرده و در موعد مقرر برای پرداخت اقساط اقدام کنید.
 • پس از پرداخت آخرین قسط می‌توانید برای انتقال سند اقدام کنید.
 • پس از انتقال سند نیز می‌توانید به اداره مهاجرت ترکیه مراجعه کرده و برای دریافت اقامت درخواست دهید.

6. آیا امکان دریافت وام بانکی برای خرید اقساطی آپارتمان یا خانه در ترکیه وجود دارد؟

برای خرید اقساطی خانه و آپارتمان در ترکیه می‌توانید وام بانکی دریافت کنید. اما دریافت وام شرایط خاصی داشته و در نتیجه باید در مورد میزان وام بانکی، نحوه دریافت آن و شیوه پرداخت با بانک مذاکره کنید. برای این کار می‌توانید از راهنمایی و مشاوره وکیل مهاجرتی استفاده کنید.

در روش خرید اقساطی خانه با وام بانکی، بانک خانه مورد نظر شما را خریداری کرده و تمام یا بخشی از ارزش ملک را به فروشنده پرداخت می‌کند. پس در اصل شما برای خرید ملک با بانک طرف حساب خواهید بود و باید قسط های خانه را به بانک پرداخت کنید.

اگر از طریق وام بانکی برای خرید اقساطی خانه یا آپارتمان در آنتالیا و دیگر شهرهای ترکیه اقدام کنید، تا زمان پایان اقساط اجازه سکونت در خانه را نخواهید داشت. چون تا زمان پایان اقساط بانکی، خانه در اختیار بانک خواهد بود.

سود بانکی برای خرید اقساطی خانه و آپارتمان در ترکیه با وام بانکی، 8% تا 10% است. اقساط نیز باید طی 10 تا 15 سال پرداخت شوند.

در نتیجه یکی از مهمترین شرایط خرید اقساطی خانه و آپارتمان در ترکیه با وام بانکی، اثبات تمکن مالی به بانک است.

Lanterns-at-a-bazaar

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

7. برای دریافت وام بانکی خرید اقساطی خانه در ترکیه چه مدارکی باید ارائه کرد؟

 • فرم های بانکی مربوطه
 • اصل و کپی پاسپورت معتبر
 • شماره مالیاتی
 • آدرس تأیید شده و کپی  Topo Property
 • گواهی عدم بدهی در ایران با تأییدیه سفارت ایران
 • مدارک تمکن مالی شامل رسید گردش حساب بانکی

کلیه اسناد فوق باید باید توسط سفارت ترکیه ترجمه شده و به تأیید برسند. البته ممکن است برخی از بانک ها، مدارک بیشتری نیاز داشته باشند.

8. کدام شهر برای خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه بهتر است؟

بازار املاک و مستغلات در شهرهای بزرگ ترکیه رونق بیشتری دارد. بنابراین بهتر است برای خرید اقساطی آپارتمان و خانه در ترکیه، شهرهایی مانند استانبول، آنکارا، آنتالیا و ازمیر را انتخاب کنید. در میان این شهرها خرید آپارتمان اقساطی در استانبول ترکیه سرمایه گذاری بهتری خواهد بود.

بهترین شهرها برای خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه

 • خرید آپارتمان اقساطی در استانبول ترکیه
 • خرید اقساطی آپارتمان در آنتالیا
 • خرید آپارتمان اقساطی در آلانیا
 • خرید آپارتمان های اقساطی بیلیک دوزو
 • یا خرید خانه در استانبول با اقساط 5 ساله یا کمتر

9. مزایای خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه در استانبول نسبت به دیگر شهرها چیست؟

خرید اقساطی ملک در ترکیه در شهرهای مختلف می‌تواند مزایای متفاوتی برای متقاضی مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک داشته باشد. نوع ملکی که انتخاب کرده‌اید و شرایط اقساطی آن که توسط فروشنده تعیین می‌شود همگی باید به خوبی بررسی شوند.

مزایای خرید اقساطی آپارتمان در استانبول ترکیه

 • استانبول بالاترین میزان رشد ارزش ملک را در میان شهرهای مختلف دارد.
 • به دلیل وسعت و مرکزیت استانبول، حق انتخاب بیشتری خواهید داشت.
 • به دلیل تمرکز تجاری، سیاسی و توریستی استانبول، بازار ملک رونق بیشتری در این شهر دارد.
 • فرآیند خرید و فروش ملک در استانبول ترکیه با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
 • اجاره بها در استانبول بیشتر است، بنابراین اگر بخواهید خانه را اجاره دهید، درآمد بهتری کسب می‌کنید.
 • امکان سفر با هزینه کم و بدون ویزا برای بازدید از املاک قسطی در استانبول وجود دارد.

10. شرایط کار در استانبول برای متقاضیان خرید اقساطی خانه در ترکیه چگونه است؟

شرایط کار در استانبول برای متقاضیان خارجی بسیار بهتر از دیگر شهرهای ترکیه است. علت اصلی این امر تمرکز سیاسی و توریستی در شهر استانبول است. بنابراین اگر برای خرید آپارتمان اقساطی در استانبول ترکیه اقدام کرده‌اید، شرایط برای اشتغال شما نیز فراهم است و می‌توانید بهترین شغل ها را انتخاب کنید.

اما توجه کنید که برای کار در ترکیه باید مجوز کاری دریافت کنید.

Cappadocia,-Merkez-Mahallesi,-Turkey

11. آیا می‌توان برای خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه از یک ایرانی اقدام کرد؟

برای خرید آپارتمان اقساطی در آلانیا و آنتالیا و دیگر شهرها از یک تبعه ایرانی، ممنوعیت قانونی وجود ندارد. اما این روش تنها یک شیوه سرمایه گذاری است و به اقامت منجر نمی‌شود. بنابراین اگر شرایط خرید اقساطی خانه و ملک در ترکیه را دارید و هدف شما اقامت نیست، می‌توانید از یک ایرانی خانه را بخرید.

اگر هدف شما از خرید اقساطی خانه و آپارتمان در ترکیه، دریافت اقامت دائم است، باید خانه را از یک تبعه حقیقی یا حقوقی ترک خریداری کنید.

12. آیا خرید اقساطی آپارتمان و خانه در ترکیه سرمایه گذاری مطمئنی است؟

شرایط خرید اقساطی خانه و ملک در ترکیه به دلیل اینکه در ابتدای امر مجبور به پرداخت همه مبلغ ملک نیستید، عملاً یک روش عالی برای سرمایه گذاری خواهد بود. برای اینکه از این روش مطمئن باشید، بهتر است کلیه امور را زیر نظر وکیل مهاجرتی و به صورت کاملاً قانونی انجام دهید.

دلایل اهمیت سرمایه گذاری از طریق خرید اقساطی خانه در ترکیه

 • نرخ رشد نسبتاً بالای ارزش ملک در ترکیه
 • اقتصاد پویا و رو به رشد ترکیه و افزاش میزان سرمایه گذاری خارجی
 • افزایش ارزش سرمایه صرف شده برای خرید ملک بر پایه لیر

آیا شرایط مهاجرت به ترکیه را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

13. انواع املاکی قابل خرید توسط متقاضیان خارجی در ترکیه کدامند؟

انواع املاکی که متقاضیان خارجی برای خرید در ترکیه می‌توانند انتخاب کنند به شرح زیر است.

 • واحدهای مسکونی و تجاری کلید نخورده (نوساز)
 • واحدهای مسکونی و تجاری دست دوم یا فروش مجدد
 • ویلاها، واحدهای مسکونی و واحدهای تجاری کلید نخورده (نوساز) در برج ها و شهرک ها
 • ویلاها، واحدهای مسکونی و واحدهای تجاری دست دوم (فروش مجدد) در برج ها و شهرک ها
 • مغازه ها

14. آیا برای خرید اقساطی خانه در ترکیه حضور وکیل ضروری است؟

فرآیند خرید اقساطی خانه و آپارتمان در ترکیه برای شهروندان این کشور امری عادی است اما برای متقاضیان خارجی از حساسیت بالایی برخوردار است. چون اگر مراحل خرید را به صورت قانونی انجام ندهید موفق به دریافت اقامت ترکیه نخواهید شد.

وکیل مهاجرتی علاوه بر اینکه با زبان ترکیه ای آشنا است بر قوانین خرید و فروش ملک در ترکیه نیز مسلط است. از جمله قوانینی که وکیل می‌تواند به شما ارائه دهد می‌توان به استعلامات ملک، انتقال پول، انتقال سند، افتتاح حساب بانکی، دریافت کد مالیاتی و دریافت اقامت اشاره کرد.


سوالات متداول خرید اقساطی ملک در ترکیه

✅ آیا امکان دریافت اقامت دائم با خرید اقساطی خانه در ترکیه وجود دارد؟

بله. پس از پرداخت آخرین قسط می‌توانید برای انتقال سند اقدام کرده و سپس برای دریافت اقامت به اداره مهاجرت ترکیه مراجعه کنید.

✅ آیا برای خرید اقساطی خانه در ترکیه می‌توان وام بانکی دریافت کرد؟

بله. در این شرایط بانک کلیه مبلغ ملک را به فروشنده پرداخت کرده و طرف حساب شما برای خرید خانه، بانک خواهد بود. بنابراین باید اقساط را به بانک پرداخت کنید.

✅ دریافت اقامت دائم از طریق خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه چقدر زمان می‌برد؟

زمان لازم برای دریافت اقامت دائم ترکیه از طریق خرید ملک اقساطی بستگی به سال های پرداخت قسط توسط شما دارد. پس از پرداخت آخرین قسط می‌توانید برای اقامت درخواست دهید.

✅ معایب خرید اقساطی انواع خانه و آپارتمان در ترکیه چیست؟

تا زمانی که آخرین قسط خانه را پرداخت نکرده‌اید، انتقال سند امکان پذیر نخواهد بود. بدون انتقال سند نیز نمی‌توانید برای اقامت ترکیه اقدام کنید.

✅ آیا امکان سکونت در خانه خریداری شده به صورت اقساطی وجود دارد؟

بله. پس از عقد قرارداد خرید خانه و پرداخت پیش پرداخت و تعیین مقدار و تعداد قسط ها می‌توانید یک زمان را برای تخلیه خانه توسط مالک تعیین کرده و در خانه ساکن شوید.

جمع بندی

Conclusion

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید، کلیه متقاضیان خارجی می‌توانند برای خرید اقساطی ملک در ترکیه اقدام کنند و حتی برای این کار می‌توانند از بانک های ترکیه وام دریافت کنند. اما باید در نظر داشته باشید که تا زمان تسویه حساب کامل یا تا زمان پرداخت آخرین قسط امکان انتقال سند و دریافت اقامت وجود نخواهد داشت.

نقاط قوت:
احتیاج به سرمایه اولیه کمتر
امکان سکونت در خانه

نقاط ضعف:
عدم امکان دریافت اقامت تا پرداخت آخرین قسط

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۱سال سابقه وکالت

انجام امور توسط وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

۷شعبه در ایران، اروپا و ترکیه

تهران، یاسوج، هامبورگ، براتیسلاوا، بوردو، استانبول، بارسلونا

 • تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، واحد ۸

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا