قیمت خانه در ترکیه (+ قیمت به پول ایران و اقامت 2022)

turkey Flag

برای مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک، باید با قیمت هر متر مربع خانه در شهرهای مختلف این کشور آشنا شوید. به این ترتیب به راحتی می‌توانید میزان سرمایه اولیه لازم برای مهاجرت را تخمین بزنید.

 • قیمت خانه در ترکیه برای اقامت ایرانیان چقدر است؟
 • چه عواملی روی قیمت خانه در ترکیه برای ایرانیان تأثیر می‌گذارند؟
 • متقاضیان ایرانی کدامیک از املاک ترکیه را می‌توانند بخرند؟
 • مزایای خرید آپارتمان در استانبول در مقایسه با دیگر شهرهای ترکیه چیست؟
 • آیا می توان ملک در ترکیه را از یک ایرانی خرید؟

موسسه سروش فردا در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری خدماتی ارائه نمی دهد.

✔️ بررسی قیمت خانه در ترکیه

قیمت خانه در ترکیه برای اقامت ایرانیان و دیگر متقاضیان کشورهای خارجی از آن جهت حائز اهمیت است که به راحتی می‌توانند میزان سرمایه لازم برای مهاجرت را تعیین کنند. قیمت ملک در کشور ترکیه در شهرهای مختلف این کشور بسیار متفاوت است و در نتیجه نمی‌توانید یک بودجه ثابت را برای قیمت ملک در کشور ترکیه در تمامی شهرها در نظر بگیرید. در این مقاله علاوه بر بررسی قیمت انواع ملک، به این موضوع می‌پردازیم که قیمت خانه در ترکیه چند لیر است و برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک چه مراحلی را باید پشت سر بگذارید.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فردا: eurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده‌اند. می‌توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می‌توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

قیمت خانه در ترکیه برای ایرانیان
Galata,-Istanbul

1. چرا باید برای خرید ملک در ترکیه اقدام کرد؟

تقاضا برای خرید ملک در ترکیه طی سال های گذشته رشد چشمگیری داشته که یکی از دلایل آن کاهش ارزش لیر در برابر دلار آمریکا است. بنابراین سرمایه گذارانی از کشورهای مختلف در حوزه املاک و مستغلات در ترکیه سرمایه گذاری کرده و این بخش از بازار را رونق بخشیده‌اند. همین موضوع باعث رشد فرآیند ورود ارز به کشور ترکیه شده است.

یکی از محبوب ترین شهرها برای متقاضیان خارجی، استانبول است که به تنهایی 44.3% از سهم بازار املاک را به خود اختصاص داده است. آنتالیا با 21.2%، رتبه دوم را در بازار املاک ترکیه دارد.

در ژانویه سال 2019، 4192 ملک در ترکیه به سرمایه گذاران خارجی فروخته شده است که در مقایسه با سال قبل یعنی سال 2018، حداق 46.7% رشد را تجربه کرده است. استانبول با 1903 ملک و آنکارا با 249 ملک به ترتیب در رتبه اول و دوم فروش ملک در میان شهرهای ترکیه قرار گرفته‌اند.

بنا به دلایلی که در فوق به آن ها اشاره شد، خرید ملک در ترکیه یک سرمایه گذاری مقرون به صرفه خواهد بود. بنابراین اطلاع از قیمت ملک در ترکیه بسیار حائز اهمیت است. چون ریال نیز مانند لیر ترکیه ارزش خود را در برابر دلار به شدت از دست داده است. از طرفی با توجه به اینکه قیمت خانه در ترکیه برای اقامت پایین تر از ایران است، متقاضیان می‌توانند با یک سرمایه مشابه، ملکی بزرگتر با امکانات بیشتر را در ترکیه خریداری کنند.

قیمت ملک در شهرهای مختلف ترکیه تفاوت بسیاری با هم دارند، به عنوان مثال قیمت آپارتمان در بدروم با ترابزون تفاوت بسیاری داشته اما قیمت ملک در استانبول از همه شهرها بالاتر است.

آیا شرایط مهاجرت به ترکیه را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

2. قیمت خانه در ترکیه برای اقامت ایرانیان چقدر است؟

قیمت خانه در ترکیه برای اقامت ایرانیان در شهرهایی چون استانبول، ازمیرف موگلا و بالیکسیر بالاتر از شهرهای دیگر است. علت این امر نیز تمرکز تجاری و توریستی در این شهرها است.

در جدول زیر می‌توانید هر 100 متر مربع خانه در شهرهای مختلف ترکیه را ببینید.

شهرقیمت خانه در ترکیه برای ایرانیان به یورو
قیمت خانه در موگلا ترکیه74.600 یورو
قیمت خانه در استانبول ترکیه63.205 یورو
قیمت خانه در ازمیر ترکیه47.700 یورو
قیمت خانه در ایدین ترکیه41.295 یورو
قیمت خانه در بورسا ترکیه41.150 یورو
قیمت خانه در آنتالیا ترکیه35.019 یورو
قیمت خانه در ترکیه چند لیر است
Hagia-Sophia,-Fatih,-Turkey

3. چه عواملی روی قیمت خانه در ترکیه برای ایرانیان تأثیر می‌گذارند؟

قیمت خانه نقلی در ترکیه قاعدتاً با قیمت آپارتمان لوکس یا معمولی در ترکیه بسیار متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از رنج ارزشی می‌توانید از سایت قیمت خانه در ترکیه استفاده کنید. محله و منطقه روی هزینه خیلی تأثیرگذار است، به عنوان مثال قیمت خانه در قسمت اروپایی ترکیه در استانبول بیشتر از دیگر بخش های استانبول است.

عوامل زیادی روی تعیین قیمت یک خانه در ترکیه تأثیرگذار هستند که از جمله آن ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • متراژ خانه
 • سن بنا
 • امکانات خانه
 • دسترسی های محلی
 • امکانات محلی و منطقه ای

مثالی ساده برای اینکه قیمت خانه در ترکیه چند لیر است؟

قیمت آپارتمان یا مسکن در کشور ترکیه به نوع ملک و موقعیت مکانی آن بستگی دارد. فرض بگیرید که خانه مورد نظر شما 50 متری است و سن بنا نیز کمتر از 10 سال است. با توجه به اینکه ملک در محله متوسط ترکیه قرار گرفته، قیمت خرید آپارتمان متر مربعی 16 میلیون تومان خواهد بود که معادل متری 5 هزار لیر ترکیه است. بنابراین در پاسخ به این سوال که قیمت خانه در ترکیه چند لیر است، باید بگوییم که این ملک 50 متری در استانبول 250 هزار لیر خواهد بود. این مبلغ معادل 900 میلیون تومان است، اما با این مبلغ نمی‌توانید در محله متوسط از تهران خانه ای بخرید.

4. متقاضیان ایرانی کدامیک از املاک ترکیه را می‌توانند بخرند؟

به عنوان یک سرمایه گذار خارجی، املاک مختلفی را می‌توانید در ترکیه خریداری کنید. همانطور که قیمت یک مغازه در تهران گرانتر از انواع دیگر املاک است، قیمت مغازه نیز بالاتر از قیمت ملک است.

از طرفی قیمت خانه در ترکیه برای اقامت ایرانیان نیز متفاوت خواهد بود از این لحاظ که برای دریافت اقامت، ارزش ملک یا املاکی که خریداری می‌کنید باید بالاتر از 250 هزار دلار آمریکا باشد.

املاک مختلف قابل خرید در ترکیه

 • واحدهای مسکونی و تجاری کلید نخورده (نوساز)
 • واحدهای مسکونی و تجاری دست دوم یا فروش رفته
 • ویلاها، واحدهای مسکونی و واحدهای تجاری کلید نخورده (نوساز) در برج ها و شهرک ها
 • ویلاها، واحدهای مسکونی و واحدهای تجاری دست دوم یا فروش رفته در برج ها و شهرک ها
 • مغازه ها

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

5. بهترین شهرهای ترکیه برای خرید ملک کدامند؟

خرید ملک در شهرهای مختلف ترکیه مزایا و معایب مختص به خود را دارد. قیمت ملک در استانبول به عنوان قطب گردشگری ترکیه قاعدتاً بیشتر از قیمت ملک در بدروم یا قیمت ملک در ترابزون ترکیه است. علت این امر مرکزیت سیاسی، اقتصادی، تجاری و توریستی استانبول است.

بازار املاک و مستغلات در شهرهای بزرگ ترکیه مانند استانبول، آنکارا، ازمیر و آنتالیا رونق بیشتری دارد. در این میان این شهرها نیز باز هم قیمت خرید ملک در استانبول ترکیه به مراتب بالاتر بوده و از طرفی املاک این شهر به مراتب گزینه بهتری برای سرمایه گذاری هستند.

قیمت خانه در بدروم، آنکارا، ماماریس، آنتالیا، اسکی شهیر، سامسون، دنیزلی، سیده، نوشهیر، قونیه، شسشلی، پورت، فتیجه، قیصریه، وان، مانیسا و یالوا ترکیه هر کدام با دیگری متفاوت است. بنابراین بهتر است قبل از انتخاب شهر، امکانات، شرایط خرید و البته رشد قیمتی را در شهر مورد نظرتان ارزیابی کنید.

Istanbul,-Turkey-(2)
Istanbul,-Turkey-(2)

6. مزایای خرید آپارتمان در استانبول در مقایسه با دیگر شهرهای ترکیه چیست؟

 • نرخ رشد ارزش املاک در استانبول به طور متوسط از میانگین نرخ رشد سالانه در دیگر شهرهای ترکیه بالاتر است.
 • استانبول به عنوان مرکز تجاری، اقتصادی و توریستی ترکیه است و به همین دلیل بازار ملک در استانبول رونق بیشتری دارد.
 • با توجه به گستردگی و مرکزیت استانبول، حق انتخاب بیشتری برای خرید خانه خواهید داشت.
 • با توجه به آمار بالای خرید و فروش ملک در استانبول، فرآیند خرید خانه در این شهر با سرعت بیشتری انجام می‌شود.
 • اجاره خانه در استانبول بالاتر است، بنابراین اگر بخواهید پس از چند سال خانه را اجاره دهید، درآمد بیشتری کسب می‌کنید.
 • بدون نیاز به ویزا و با صرف کمترین هزینه می‌توانید از املاک مختلف بازدید کنید.

7. با توجه به قیمت ملک در ترکیه شرایط خرید اقساطی چیست؟

فروش ملک به صورت اقساطی در ترکیه تنها مختص خانه های نوساز و کلید نخورده است. برای خرید نیز باید با فروشنده در مورد پیش پرداخت، مقدار قسط ها و تعداد هر قسط به توافق برسید.

به طور کلی برای خرید ملک در ترکیه به صورت اقساطی، معمولاً یک سوم یا نیمی از ارزش ملک را به عنوان پیش پرداخت در نظر می‌گیرند. مابقی مبلغ طی قسط های 12 الی 24 ماهه پرداخت می‌شود.

مثالی برای خرید اقساطی خانه در ترکیه

اگر خانه مورد نظر شما 80 متری و قیمت هر متر مربع 25 میلیون تومان باشد، برای خرید خانه باید 2 میلیارد تومان بپردازید. برای خرید قسطی می‌توانید 700 میلیون تا 1 میلیارد را به عنوان پیش پرداخت بپردازید و مابقی را در قسط های 40 میلیونی تا 100 میلیون تومانی تسویه کنید. اگر می‌خواهید بدانید قیمت خانه در ترکیه چند لیر است، باید بگوییم که با توجه به ارزش لیر، ارزش این ملک 80 متری 405 هزار لیر خواهد بود.

8. آیا می توان ملک در ترکیه را از یک ایرانی خرید؟

از لحاظ قانونی ممنوعیتی برای خرید ملک در ترکیه از یک ایرانی وجود ندارد. اما این روش تنها یک شیوه سرمایه گذاری در ترکیه است، یعنی به اقامت منجر نمی‌شود.

اگر قصد شما از خرید ملک در ترکیه، دریافت اقامت دائم این کشور است، باید خانه یا آپارتمان را از یک تبعه حقیقی یا حقوقی ترکیه ای خریداری کنید.

9. قیمت خانه در ترکیه برای ایرانیان در مقایسه با قیمت خانه در ایران چگونه است؟

قیمت ملک در کشور ترکیه برای اقامت پایین تر از قیمت آپارتمان در ایران است. تفاوت قیمت ملک در شهرهای بزرگ ترکیه مانند استانبول در مقایسه با تهران، بیشتر نیز خواهد بود. در ادامه مقاله به این موضوع می‌پردازیم که قیمت خانه در ترکیه چند لیر است و شهرهای مختلف را نیز بررسی خواهیم کرد بنابراین به راحتی می‌توانید متوجه تفاوت قیمت ملک در کشور ترکیه در مقایسه با ایران شوید.

برای اطلاع از هزینه های دقیق مهاجرت به ترکیه، می توانید مقاله برای مهاجرت به ترکیه چقدر پول لازم است؟ را مطالعه نمایید.

10. آیا حضور وکیل برای خرید خانه در ترکیه ضروری است؟

وکیل رسمی مهاجرتی با زبان ترکیه ای آشناست و از طرفی بر کلیه قوانین و مقررات خرید ملک در کشور ترکیه نیز تسلط دارد. بنابراین حضور او در فرآیند خرید انواع ملک می‌تواند کمک بزرگی برای متقاضیان خارجی باشد. چون خرید ملک در کشوری دیگر حساسیت های زیادی دارد و اگر مراحل را به درستی و به صورت قانونی انجام ندهید، موفق به دریافت اقامت نخواهید شد.

خدمات وکیل مهاجرتی

 • تنظیم قرارداد
 • انجام استعلامات
 • افتتاح حساب بانکی در ترکیه
 • انتقال پول
 • نظارت بر فرآیند انتقال سند
 • دریافت اقامت
Turkey

11. حداقل قیمت ملک در ترکیه در شهرهای مختلف این کشور چقدر است؟

قیمت ملک در کشور ترکیه در شهرهای مختلف تفاوت بسیاری دارد که در جداول زیر می‌توانید آن ها را بررسی کنید.

قیمت خانه در استانبول ترکیه برای خرید

نوع خانهقیمت هر متر مربع به لیر برای خرید
حدود قیمت خانه در ترکیه در مرکز شهر استانبول1059.20 لیر ترکیه
قیمت حدودی خانه در ترکیه در خارج از مرکز شهر استانبول530.26 لیر ترکیه

رشد قیمت ملک در استانبول حدود 4.92% در مرکز شهر و در خارج از مرکز شهر 5.71% است.

قیمت ملک در کشور ترکیه در استانبول برای اجاره

نوع خانهقیمت برای اجاره به لیر
قیمت خانه در استانبول برای اجاره در مرکز شهر (یک خوابه)2542.18 لیر ترکیه
قیمت ملک در استانبول برای اجاره در خارج از مرکز شهر (یک خوابه)1482.50 لیر ترکیه
قیمت خانه در استانبول برای اجاره در مرکز شهر (3 خوابه)4685.82 لیر ترکیه
قیمت ملک در استانبول برای اجاره در خارج از مرکز شهر (3 خوابه)2715.71 لیر ترکیه

قمیت خانه در ازمیر ترکیه برای خرید

نوع خانهقیمت هر متر مربع به لیر برای خرید
قیمت خرید خانه در ترکیه به لیر در مرکز شهر ازمیر670.07 لیر ترکیه
قیمت های خرید خانه در ترکیه در خارج از مرکز شهر ازمیر352.95 لیر ترکیه

رشد قیمت ملک در ازمیر حدود 4.97% در مرکز شهر و در خارج از مرکز شهر 5.90% است.

آیا شرایط مهاجرت به ترکیه را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

قیمت ملک در ترکیه برای ایرانیان در ازمیر برای اجاره

نوع خانهقیمت برای اجاره به لیر
قیمت خانه در ازمیر برای اجاره در مرکز شهر (یک خوابه)1636.11 لیر ترکیه
قیمت ملک در ازمیر برای اجاره در خارج از مرکز شهر (یک خوابه)1060.84 لیر ترکیه
قیمت خانه در ازمیر برای اجاره در مرکز شهر (3 خوابه)2973.91 لیر ترکیه
قیمت ملک در ازمیر برای اجاره در خارج از مرکز شهر (3 خوابه)1776.68 لیر ترکیه

قیمت خانه در آنتالیا ترکیه برای خرید

نوع خانهقیمت هر متر مربع به لیر برای خرید
قیمت روز خانه در ترکیه در مرکز شهر آنتالیا5338.14 لیر ترکیه
رنج قیمت خانه در ترکیه در خارج از مرکز شهر آنتالیا3774.87 لیر ترکیه

رشد قیمت ملک در آنتالیا حدود 5.38% در مرکز شهر و در خارج از مرکز شهر 5.17% است.

قیمت خانه در ترکیه برای اقامت در آنتالیا برای اجاره

نوع خانهقیمت برای اجاره به لیر
قیمت خانه در آنتالیا برای اجاره در مرکز شهر (یک خوابه)1322.33 لیر ترکیه
قیمت ملک در آنتالیا برای اجاره در خارج از مرکز شهر (یک خوابه)912.26 لیر ترکیه
قیمت خانه در آنتالیا برای اجاره در مرکز شهر (3 خوابه)2359.43 لیر ترکیه
قیمت ملک در آنتالیا برای اجاره در خارج از مرکز شهر (3 خوابه)1544.54 لیر ترکیه

قیمت خانه در بورسا ترکیه برای خرید

نوع خانهقیمت هر متر مربع به لیر برای خرید
قیمت خانه فروشی در ترکیه در مرکز شهر بورسا422.06 لیر ترکیه
قیمت خانه در کشور ترکیه در خارج از مرکز شهر بورسا313.10 لیر ترکیه

رشد قیمت ملک در بورسا حدود 6.30% در مرکز شهر و در خارج از مرکز شهر 6.00% است.

قیمت ملک در کشور ترکیه در بورسا برای اجاره

نوع خانهقیمت برای اجاره به لیر
قیمت خانه در بورسا برای اجاره در مرکز شهر (یک خوابه)1310.94 لیر ترکیه
قیمت ملک در بورسا برای اجاره در خارج از مرکز شهر (یک خوابه)945.97 لیر ترکیه
قیمت خانه در بورسا برای اجاره در مرکز شهر (3 خوابه)2366.21 لیر ترکیه
قیمت ملک در بورسا برای اجاره در خارج از مرکز شهر (3 خوابه)1631.10 لیر ترکیه

قیمت خانه در آنکارا ترکیه برای خرید

نوع خانهقیمت هر متر مربع به لیر برای خرید
قیمت مسکن در کشور ترکیه در مرکز شهر آنکارا530.33 لیر ترکیه
قیمت خانه لوکس در ترکیه در خارج از مرکز شهر آنکارا328.11 لیر ترکیه

رشد قیمت ملک در آنکارا حدود 5.81% در مرکز شهر و در خارج از مرکز شهر 6.04% است.

قیمت ملک در کشور ترکیه برای اجاره در آنکارا

نوع خانهقیمت برای اجاره به لیر
قیمت خانه در آنکارا برای اجاره در مرکز شهر (یک خوابه)1580.99 لیر ترکیه
قیمت ملک در آنکارا برای اجاره در خارج از مرکز شهر (یک خوابه)1008.55 لیر ترکیه
قیمت خانه در آنکارا برای اجاره در مرکز شهر (3 خوابه)2601.04 لیر ترکیه
قیمت ملک در آنکارا برای اجاره در خارج از مرکز شهر (3 خوابه)1690.48 لیر ترکیه

قیمت خانه در آدانا ترکیه برای خرید

نوع خانهقیمت هر متر مربع به لیر برای خرید
قیمت آپارتمان در کشور ترکیه در مرکز شهر آدنا325.16 لیر ترکیه
قیمت خانه معمولی در ترکیه در خارج از مرکز شهر آدنا222.97 لیر ترکیه

رشد قیمت ملک در آدانا به طور متوسط 7.38% در مرکز شهر و در خارج از مرکز شهر 6.96% است.

قیمت خانه در ترکیه برای ایرانیان برای اجاره در آدانا

نوع خانهقیمت برای اجاره به لیر
قیمت خانه در آدنا برای اجاره در مرکز شهر (یک خوابه)1187.50 لیر ترکیه
قیمت ملک در آدنا برای اجاره در خارج از مرکز شهر (یک خوابه)750.00 لیر ترکیه
قیمت خانه در آدنا برای اجاره در مرکز شهر (3 خوابه)2125.00 لیر ترکیه
قیمت ملک در آدنا برای اجاره در خارج از مرکز شهر (3 خوابه)1414.29 لیر ترکیه

قیمت خانه در کوچائلی ترکیه برای خرید

نوع خانهقیمت هر متر مربع به لیر برای خرید
قیمت یک خانه ترکیه در مرکز شهر کوچائلی399.23 لیر ترکیه
قیمت خانه یک خوابه در ترکیه در خارج از مرکز شهر کوچائلی218.51 لیر ترکیه

رشد قیمت ملک در کوچائلی به طور متوسط 5.01% در مرکز شهر و در خارج از مرکز شهر 6.77% است.

قیمت خانه در ترکیه برای اقامت در کوچائلی برای اجاره

نوع خانهقیمت برای اجاره به لیر
قیمت خانه در کوچائلی برای اجاره در مرکز شهر (یک خوابه)1038.18 لیر ترکیه
قیمت ملک در کوچائلی برای اجاره در خارج از مرکز شهر (یک خوابه)767.23 لیر ترکیه
قیمت خانه در کوچائلی برای اجاره در مرکز شهر (3 خوابه)1663.97 لیر ترکیه
قیمت خانه در ترکیه چند لیر است برای اجاره در خارج از مرکز شهر (3 خوابه)1232.10 لیر ترکیه

سوالات متداول قیمت خانه در ترکیه

✅ قیمت خانه در ترکیه چند لیر است؟

قیمت ملک در کشور ترکیه در شهرهای مختلف تفاوت های بسیاری دارد. غیر از شهر محل، عوامل دیگری مانند منطقه، سال ساخت، متراژ و امکانات و دسترسی های محلی روی قیمت تأثیرگذار هستند.

✅ آیا امکان دریافت اقامت دائم با خرید ملک در کشور ترکیه وجود دارد؟

بله. کلیه متقاضیان خارجی خرید ملک در کشو ترکیه، پس از 5 سال اقامت موقت می‌توانند برای اقامت دائم درخواست دهند.

✅ برای خرید ملک در کشور ترکیه به چقدر سرمایه اولیه نیاز است؟

حداقل قیمت خرید خانه در ترکیه برای اقامت باید 250 هزار دلار آمریکا باشد. بنابراین شما می‌توانید یک یا چندین ملک با مجموع این ارزش خریداری کرده و سپس برای دریافت اقامت ترکیه اقدام کنید.

✅ گرفتن پاسپورت از طریق خرید ملک در کشور ترکیه چقدر زمان می‌برد؟

پس از 5 سال اقامت موقت می‌توانید برای اقامت دائم و پس از 3 سال اقامت دائم نیز می‌توانید برای دریافت تابعیت و پاسپورت ترکیه درخواست دهید. پس گرفتن پاسپورت ترکیه با خرید ملک حداقل 8 سال زمان می‌برد.

✅ مزایای خرید ملک فروش مجدد یا دست دوم چیست؟

قیمت املاک دست دوم یا فروش مجدد معمولاً پایین تر از قیمت خانه های نوساز است.

جمع بندی

Conclusion

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید، هزینه خرید هر متر مربع ملک در ترکیه پایین تر از ایران است، بنابراین با یک سرمایه مشخص، ملکی بزرگتر را در محله بهتری از ترکیه می‌توانید بخرید. با این وجود باید در نظر داشته باشید که تنها با خرید ملک یا املاکی به ارزش 250 هزار دلار می‌توانید اقامت دائم ترکیه را دریافت کنید.

نقاط قوت:
دریافت اقامت دائم ترکیه پس از 5 سال
قیمت پایین تر ملک در ترکیه
هزینه پایین تر زندگی در ترکیه

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۱سال سابقه وکالت

انجام امور توسط وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

۷شعبه در ایران، اروپا و ترکیه

تهران، یاسوج، هامبورگ، براتیسلاوا، بوردو، استانبول، بارسلونا

 • تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، واحد ۸

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا