مهاجرت به صربستان از طریق کار (شرایط 2021)

serbia Flag

مهاجرت به صربستان از طریق کار از کم هزینه ترین روش های مهاجرتی است که می‌تواند به دریافت اقامت دائم منجر شود. کار در صربستان برای متقاضی و اعضای خانواده او شرایط خاصی دارد و تنها دریافت ویزا برای اشتغال در این کشور کافی نیست.

 • انواع ویزای کار در صربستان کدامند؟
 • مراحل اخذ ویزای کار در صربستان برای ایرانیان چیست؟
 • مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کار در صربستان کدامند؟
 • هزینه اخذ ویزای کار در صربستان چقدر است؟
 • حقوق و دستمزد برای متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار چقدر است؟

موسسه سروش فردا در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری خدماتی ارائه نمی دهد.

✅ بررسی شرایط مهاجرت به صربستان از طریق کار

اخذ ویزای کار در صربستان برای ایرانیان از جمله روش های مهاجرتی است که کمترین میزان هزینه را داشته و از طرفی به اقامت دائم نیز منجر می‌شود. برای مهاجرت به صربستان از طریق کار ابتدا باید وضعیت کار در صربستان را بررسی کرده و از میان مشاغل پردرآمد صربستان، مناسب ترین شغل را که با سوابق کاری و تحصیلات شما مرتبط است، انتخاب کنید. برای دریافت ویزای کاری به پیشنهاد کاری یا قرارداد نیاز دارید، بنابراین در این مقاله به بررسی شرایط کار در صربستان و مراحل اخذ ویزای کاری می‌پردازیم.

آدرس اینستاگرام موسسه سروش فرداeurolife@ کلیک کنید.

در نظر داشته باشید مشاورین موسسه حقوقی سروش فردا، همگی تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده‌اند. می‌توانید پس از خواندن این مقاله با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت کنید.

همچنین می‌توانید سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ این مقاله نیز مطرح کنید تا توسط مشاورین ارشد موسسه به آنها پاسخ داده شود.

مهاجرت به صربستان از طریق کار
Temples_Church_Fountains_Church_of_Saint_Sava

1. شرایط کار از طریق دریافت ویزای کار در صربستان برای ایرانیان چیست؟

در سال های اخیر، اقتصاد صربستان رشد چشمگیری داشته و همین موضوع عامل مهمی در مهاجرت به صربستان از طریق کار است. به همین دلیل بسیاری از متقاضیان یکی از مشاغل پردرآمد صربستان را انتخاب کرده و برای کار در کشور صربستان درخواست می‌دهند.

متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار باید پس از دریافت پیشنهاد کاری و ویزای کار در صربستان، مجوز کاری نیز دریافت کنند. این مجوز بین 3 ماه تا 1 سال اعتبار خواهد داشت.

شرایط مهاجرت به صربستان از طریق کار

برای ارائه درخواست مجوز کار در صربستان برای ایرانیان و دیگر متقاضیان خارجی، می‌توانید به صورت حضوری یا از طریق پست اقدام کنید. مدت زمان دریافت این مجوز، 2 روز کاری است.

کلیه متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار می‌توانند هر ساله برای تمدید اجازه کار خود اقدام کنند. اما در نظر داشته باشید که اگر هدف شما از اقامت و کار در صربستان دریافت اقامت دائم این کشور است، باید طبق قانون کار رد صربستان عمل کنید. اخذ ویزای کار در صربستان برای ایرانیان و تبعه های دیگر کشورهای خارجی تنها ابتدای مسیر مهاجرت است.

از جمله اصلی ترین شرایط کار در صربستان، عقد قرارداد کاری با کارفرمای صربستانی است. بدون قرارداد کاری نمی‌توانید برای دریافت ویزای کار در صربستان اقدام کنید.

متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار که موفق به دریافت اقامت دائم این کشور شده‌اند، از حقوقی مشابه شهروندان صربستانی برخوردار خواهند بود.

پس می‌توان نتیجه گرفت که یکی از اصلی ترین شروط کار در صربستان برای ایرانیان، دریافت پیشنهاد کاری و قرارداد کاری است. برای این کار نیز باید ابتدا شرایط و وضعیت کار در صربستان را مورد بررسی قرار داده و شغلی مناسب انتخاب کنید. لیست مشاغل مورد نیاز صربستان در سال 2021 یا لیست مشاغل پردرآمد صربستان در این راستا به شما کمک خواهد کرد. پس از دریافت پیشنهاد کاری یا قرارداد کاری می‌توانید برای دریافت ویزای کار در صربستان اقدام کنید.

2. انواع ویزا برای متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار کدامند؟

آیا شرایط مهاجرت به صربستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

ویزای کار در صربستان به طور کلی به دو دسته اصلی ویزای کوتاه مدت و ویزای بلندمدت تقسیم می‌شود که در ادامه به بررسی آن ها می‌پردازیم.

ویزای کوتاه مدت یا ویزای نوع C

ویزای اقامت کوتاه یا ویزای کوتاه مدت صربستان برای متقاضیانی صادر می‌شود که قصد سفر توریستی و تجاری به این کشور را دارند. مدت اعتبار این ویزا 90 روز است بنابراین متقاضیان خارجی از تاریخ ورود به خاک صربستان بیشتر از 90 روز نمی‌توانند در این کشور اقامت داشته باشند. البته ویزای کوتاه مدت چند بار ورود صربستان با مدت اعتبار حداکثر 1 سال نیز صادر خواهد شد.  

ویزای بلند مدت یا ویزای نوع D

آن دسته از متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار که قصد اقامت بیش از 90 روز در صربستان را دارند، باید برای دریافت ویزای بلندمدت اقدام کنند. بنابراین این نوع ویزای کار در صربستان برای کسانی صادر می‌شود که هدف آن ها اشتغال و اقامت در این کشور است.

طبق شرایط و وضعیت کار در صربستان برای ایرانیان و دیگر متقاضیان خارجی، مهمترین مرحله در دریافت ویزای کار در صربستان از نوع بلندمدت، ارائه پیشنهاد کاری یا قرارداد کاری به سفارت صربستان است.

ویزای کار در صربستان برای ایرانیان
sremska-mitrovica

اگر شرایط این روش را ندارید، نگران نباشید:

شما می توانید با ورود به سامانه پیشنهاد، روش های مهاجرتی را که با شرایط شما انطباق دارند را براساس آپدیت های روز، پیدا کنید.

ورود به سامانه پیشنهاد

3. طبق وضعیت و شرایط کار، مراحل اخذ ویزای کار در صربستان برای ایرانیان چگونه است؟

برای عقد قرارداد کاری باید با کارفرمای صربستانی در مورد شرایط کار در صربستان، میزان حقوق و ساعت کاری، مذاکره کنید. از جمله مهمترین موارد برای دریافت قرارداد کاری و مهاجرت به صربستان از طریق کار، ارائه مدارک تحصیلی، سوابق کاری و اثبات مهارت های فردی است. این شرایط کار در صربستان برای ایرانیان به منظور دریافت ویزای کار بسیار حائز اهمیت است.

پس از اینکه شما برای درخواست کار در صربستان اقدام و با کارفرما مذاکره کردید، کارفرما باید ابتدا درخواست آزمایش بازار کار را برای خدمات ملی استخدام صربستان ارسال کند.

اداره خدمات ملی صربستان، طی مدت 1 ماه بازار کار این کشور را آزمایش یا به عبارتی ارزیابی می‌کند. اگر در طی مدت 1 ماه هیچ یک از شهروندان صربستانی برای کار کاندید نشدند یا کاندیداها شرایط کار در صربستان در موقعیت شغلی مورد نظر را نداشته باشند، کارفرما برای شما پیشنهاد کاری ارسال خواهد کرد.

بنابراین یکی از شرایط کار در صربستان برای ایرانیان و دیگر متقاضیان خارجی، پشت سر گذاشتن دوره یک ماهه آزمایش بازار است.

مراحل دریافت ویزای کار در صربستان برای ایرانیان و دیگر متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار

کارفرما باید برای متقاضی مهاجرت به صربستان از طریق کار، پیشنهاد کاری ارسال کند. سپس باید قرارداد کاری متقاضی و درخواست کار وی در اداره کار صربستان ثبت شود.

کارفرما موظف نیست کاندیداهای پیشنهادی اداره خدمات ملی صربستان را استخدام کند. بنابراین او می‌تواند طبق شرایط و وضعیت کار در صربستان و شرایط متقاضی مهاجرت به صربستان از طریق کار، پس از بررسی صلاحیت های متقاضی خارجی برای استخدام وی اقدام کند.

اولویت استخدام نیروی کار در صربستان با شهروندان صربستانی است، بنابراین کارفرما برای استخدام نیروی کار خارجی باید دلایل کافی به اداره حدمات ملی صربستان ارائه دهد.

مدت زمان لازم برای پردازش شرایط و و ضعیت کار در صربستان برای ایرانیان و دیگر متقاضیان خارجی مهاجرت به صربستان از طریق کار به منظور ارائه اجازه کار، 1 تا 2 هفته است.

متقاضیان خارجی مهاجرت به صربستان از طریق کار باید پس از اخذ اجازه کار برای دریافت اجازه اقامت از امور داخلی صربستان اقدام کنند.

4. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزابرای مهاجرت به صربستان از طریق کار کدامند؟

 • پاسپورت معتبر یا حداقل 3 ماه اعتبار پس از ورود به خاک صربستان
 • عکس پاسپورتی جدید
 • فرم تکمیل شده درخواست ویزای کاری
 • پیشنهاد کاری و قرارداد کاری امضا شده توسط کارفرمای صربستانی
 • مدارک تحصیلات تکمیلی
 • سوابق کاری و رزومه کاری
 • گواهی تمکن مالی شامل پرینت حساب بانکی
 • گواهی سلامت
 • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
 • ارائه مدارک محل اقامت شامل رزرو هتل یا اجاره خانه
 • مدارک سفر شامل رزرو بلیط هواپیما
 • رسید پرداخت هزینه ویزای کاری
Nis-Serbia

5. ملاحظات دریافت ویزا برای متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار چیست؟

صربستان کشوری اروپایی است اما در اتحادیه اروپا و حوزه شینگن عضو نیست. بنابراین کلیه متقاضیان خارجی که مایل به مهاجرت به صربستان از طریق کار هستند، باید مجوز کاری و ویزای کار در صربستان را دریافت کنند. اما اگر صربستان به عضویت اتحادیه اروپا درآید، شرایط مهاجرت به صربستان از طریق کار برای شهروندان اروپایی متفاوت خواهد بود.

کارفرمای صربستانی برای بهره مندی کارمند خارجی از خدمات تأمین اجتماعی باید او را در این سازمان ثبت نام کند. از طرفی تمامی هزینه های مربوط به صدور مجوز کاری صربستان نیز بر عهده کارفرما خواهد بود.

6. هزینه اخذ ویزا برای مهاجرت به صربستان از طریق کار چقدر است؟

هزینه اخذ ویزای کار در صربستان برای ایرانیان و دیگر متقاضیان خارجی، 60 یورو و برای فرزندان زیر 6 سال آن ها تنها 2 یورو است.

اگر برای ویزای گروهی اقدام می‌کنید (برای حداقل 5 نفر با تابیعت یکسان)، هزینه ویزا برای نفر اول 60 یورو و به ازای نفرات بعدی 3 یورو اضافه خواهد شد.

7. با توجه به شرایط و وضعیت کار، اخذ ویزای کار در صربستان برای ایرانیان چقدر زمان می‌برد؟

با توجه به وضعیت و شرایط کار در صربستان، فرآیند اخذ ویزای کار می‌تواند بین 7 روز تا 14 روز به طول انجامد.

این زمان بررسی و اعطای ویزای کار در صربستان به طور متوسط بوده و بسته به سفارت کشور مبداء می‌توانید افزایش پیدا کند.

8. قوانین ساعت کاری برای متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار چگونه است؟

ساعت کاری صربستان 8 ساعت در روز و 40 ساعت در هفته است. روزهای کاری این کشور دوشنبه تا جمعه است اما در برخی موارد با توجه به نیاز کارفرما ممکن است روزهای شنبه نیز برای کار اعزام شوید.

ساعت اضافه کاری در طول هفته نباید بیشتر از 8 ساعت باشد بنابراین کارمندان اجازه کار بیشتر از 12 ساعت در طول یک روز کاری را نخواهند داشت.

کلیه کارمندان صربستانی در طول سال، 20 روز مرخصی خواهند داشت. متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار، پس از 1 ماه کار مستمر در صربستان می‌توانند درخواست مرخصی دهند.

با توجه به قوانین و شرایط کار در صربستان، اگر بیماری کارمند ناشی از شغل باشد، او به مدت 30 روز 100% از حقوق خود را دریافت خواهد کرد. اما اگر بیماری او ناشی از شغل نباشد، تنها 65% از حقوق خود را دریافت خواهد کرد.

وضعیت و شرایط کار در صربستان
Serbian-City-of-Novi-Sad

9. حقوق و دستمزد برای متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار چقدر است؟

با در نظر گرفتن شرایط و وضعیت بازار کار در صربستان، حداقل حقوق ماهانه 35.500 RSD و حداکثر حقوق ماهانه 626.000 RSD است. متوسط حقوق ماهانه نیز 140.000 RSD است که سالانه 1.680.000 RSD خواهد بود.

درصد توزیع حقوق در صربستان

 • 25% از کارمندان صربستانی ماهانه کمتر از 77.800 RSD حقوق دریافت می‌کنند. 75% از کارمندان نیز بیشتر از 77.800 RSD حقوق دریافت می‌کنند.
 • 50% از کارمندان صربستانی ماهانه معادل 137.000 RSD یا کمتر از آن حقوق دریافت می‌کنند. 50% از کارمندان نیز ماهانه بالاتر از 137.000 RSD حقوق دریافت می‌کنند.
 • 75% از کارمندان صربستانی ماهانه معادل 374.000 RSD یا کمتر از آن حقوق دریافت می‌کنند. 25% از کارمندان نیز ماهانه بالاتر از 374.000 RSD حقوق دریافت می‌کنند.

رابطه سابقه کاری و میزان حقوق دریافتی در صربستان

 • کارمندانی که سابقه کاری آن ها بین 2 تا 5 سال است، 32% بیشتر از کسانی که کمتر از 2 سال سابقه کاری دارند حقوق دریافت می‌کنند.
 • کارمندانی که سابقه کاری آن ها بین 5 تا 10 سال است، 36% بیشتر از کسانی که کمتر از 5 سال سابقه کاری دارند حقوق دریافت می‌کنند.
 • کارمندانی که سابقه کاری آن ها بین 10 تا 15 سال است، 21% بیشتر از کسانی که کمتر از 10 سال سابقه کاری دارند حقوق دریافت می‌کنند.
 • کارمندانی که سابقه کاری آن ها بین 15 تا 20 سال است، 14% بیشتر از کسانی که کمتر از 15 سال سابقه کاری دارند حقوق دریافت می‌کنند.
 • کارمندانی که سابقه کاری آن ها بیشتر از 20 سال است ، 9% بیشتر از کسانی که کمتر از 20 سال سابقه کاری دارند حقوق دریافت می‌کنند.

رابطه میان مدرک تحصیلی و درصد افزایش حقوق دریافتی در صربستان

 • کارمندان با مدرک دیپلم یا مدرک فنی، 17% بیشتر از کسانی که دیپلم ندارند حقوق دریافت می‌کنند.
 • کارمندان با مدرک لیسانس، 24% بیشتر از کسانی که مدرک دیپلم دارند حقوق دریافت می‌کنند.
 • کارمندان با مدرک فوق لیسانس، 29% بیشتر از کسانی که مدرک لیسانس دارند حقوق دریافت می‌کنند.
 • کارمندان با مدرک دکترا، 23% بیشتر از کسانی که مدرک فوق لیسانس دارند حقوق دریافت می‌کنند.

در یک شغل کاملاً مشابه در صربستان، مردان معمولاً 6% بیشتر از زنان حقوق دریافت خواهند کرد. پس اگر حقوق ماهانه یک مرد 145.000 RSD باشد، حقوق ماهانه یک زن در همان شغل، 136.000 RSD خواهد بود.

درصد افزایش حقوق در صربستان در هر 20 ماه، 7% است بنابراین درصد افزایش حقوق سالانه، 4% خواهد بود.

10. پردرآمدترین مشاغل در صربستان برای متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار کدامند؟

از جمله مهم ترین شرایط کار برای متقاضیان خارجی مهاجرت به صربستان از طریق کار، دریافت پیشنهاد یا قرارداد کاری است. تنها با ارائه قراداد کاری به سفارت صربستان است که می‌توانید برای اخذ ویزای کار در صربستان اقدام کنید.

اعضای خانواده متقاضی مهاجرت به صربستان از طریق کار، اجازه اشتغال در این کشور را نخواهند داشت. بنابراین برای تأمین هزینه های شغلی انتخاب کنید که درآمد بالایی دارد.

پردرآمدترین مشاغل صربستان

شغلدرآمد
جراح / پزشک522.000 RSD
قاضی438.000 RSD
وکیل355.000 RSD
مدیر بانک334.000 RSD
مدیر ارشد اجرایی313.000 RSD
مدیر ارشد مالی292.000 RSD
ارتودنتیست282.000 RSD
استاد دانشگاه250.000 RSD
خلبان209.000 RSD
مدیر مارکتینگ188.000 RSD

10. بهترین مشاغل صربستان در سال 2021 برای متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار کدامند؟

کار در صربستان برای ایرانیان و انتخاب شغل مناسب، شرایط مختلفی خواهد داشت، چرا که هر فرد بسته به توانایی ها و مهارت های خود شغلی خاص را انتخاب می‌کند. در ادامه لیستی از مشاغل مورد نیاز صربستان در سال 2021 آمده است.

 • مشاغل مربوط به حرفه نجاری مانند ساخت مبلمان و سایر وسایل چوبی
 • مشاغل مربوط به حرفه برق و الکترونیک
 • آرایشگری
 • جوشکاری
 • مهندس نرم افزار
 • مشاغل مربوط به حوزه کشاورزی
 • مشاغل حوزه خودرو و ماشین آلات
 • لوله کش ها
 • ارائه خدمات کف و زیرسازی
Houses_Sky_Novi

12. شرایط و وضعیت قوانین مالیات بر درآمد کار در صربستان چقدر است؟

برنامه های تأمین اجتماعی صربستان حقوق بازنشستگی و از کار افتادگی، بیمه بیکاری و بیمه درمانی را شامل می‌شود. بنابراین متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار برای بهره مندی از این مزایا باید مالیات پرداخت کنند. مالیات بخش های مختلف در صربستان به شرح زیر است.

 • بازنشستگی و از کار افتادگی: کارمندان 14% و کارفرمایان 11.5%
 • بیمه درمانی: کارمندان و کارفرمایان 5.15%
 • بیمه بیکاری: کارمندان 0.75%

میزان نرخ مالیات بر درآمد شخصی در کشور صربستان برای کسانی که درآمدی کمتر از 457.012.800 RSD دارند، 10% است. اگر شخصی درآمدی بیشتر از این مقدار داشته باشد، مالیات بردرآمد 15% خواهد بود.

آیا شرایط مهاجرت به صربستان را دارید؟

قبل از ادامه مطالعه، این فرم را پرکنید. کارشناسان ارشد موسسه شرایط شما را تا ۱۰ ساعت کاری آینده بررسی کرده و با شما تماس می گیرند.

صفحه 1 از 2

تخصص شما

13. شرایط دریافت اقامت دائم برای متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار چیست؟

بسیاری از کشورها برای اعزام نیروی کار در صربستان اقدام می‌کنند و برخی افراد نیز مستقیماً برای کار در صربستان درخواست می‌دهند. در هر صورت متقاضی مهاجرت به صربستان از طریق کار، با دریافت ویزای کاری می‌تواند یک اقامت موقت یک ساله دریافت کند.

پس از 3 سال اقامت موقت و کار قانونی در صربستان می‌توانید برای دریافت اقامت دائم اقدام کنید. پس از 3 سال اقامت دائم نیز می‌توانید برای تابعیت و پاسپورت صربستان درخواست دهید.

14. آیا امکان دریافت ویزای همراه برای متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار وجود دارد؟

یکی از مهم ترین مزایای مهاجرت به صربستان از طریق کار، امکان دریافت ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال متقاضی است.

همسر و فرزندان متقاضی اجازه کار در کشور صربستان را نخواهند داشت، بنابراین متقاضی باید ثابت کند که تمکن مالی کافی باری تأمین هزینه های زندگی در صربستان را دارد. بنابراین باید با بررسی شرایط و وضعیت کار در صربستان، شغلی را انتخاب کنید که دارای درآمدی عالی برای تأمین هزینه های زندگی در این کشور است.

15. هزینه های زندگی برای متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار چقدر است؟

هزینه زندگی در صربستان به شهر محل سکونت، تعداد اعضای خانواده و همین طور سبک زندگی شما بستگی دارد. هزینه زندگی یک فرد مجرد بدون احتساب اجاره خانه ماهانه، 501.39 دلار آمریکا و هزینه زندگی یک خانواده 4 نفره بدون احتساب اجاره خانه ماهانه، 1673.02 دلار آمریکا خواهد بود.

هزینه زندگی در صربستان حدود 7.68% پایینتر از ایران است و هزینه اجاره خانه نیز حدود 43.50% پایینتر از ایران است.

sunset-fortress-novi-sad

سوالات متداول مهاجرت به صربستان از طریق کار

✅ شرایط اخذ اقامت دائم صربستان از طریق ویزای کاری چیست؟

پس از 3 سال اقامت موقت و کار قانونی در صربستان می‌توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید. پس از 3 سال اقامت دائم نیز می‌توانید برای تابعیت و پاسپورت صربستان درخواست دهید.

✅ هزینه زندگی در صربستان برای متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار چقدر است؟

هزینه زندگی در صربستان بیشتر شهر محل سکونت، تعداد اعضای خانواده و به سبک زندگی فرد بستگی دارد. هزینه زندگی در صربستان حدود 7.68% پایینتر از ایران است.

✅ هزینه دریافت ویزای کار در صربستان صربستان چقدر است؟

هزینه اخذ ویزای کار در صربستان برای کلیه متقاضیان خارجی، 60 یورو است.

✅ آیا متقاضی کار در صربستان می‌تواند ویزای همراه دریافت کند؟

بله. متقاضیان مهاجرت به صربستان از طریق کار می‌توانند همزمان با اخذ ویزای کاری، برای دریافت ویزای همراه نیز اقدام کنند.

✅ آیا همراهان متقاضی ویزای کار صربستان، اجازه اشتغال در صربستان را خواهند داشت؟

خیر. همراهان متقاضی کار در صربستان، اجازه اشتغال در این کشور را نخواهند داشت. بنابراین متقاضی باید تمکن مالی خود را برای دریافت ویزای کار به اثبات برساند.

جمع بندی

Conclusion

در این مقاله شرایط مهاجرت به صربستان از طریق کار بررسی شد. همانطور که مطالعه کردید، اولویت استخدام با شهروندان صربستانی است، اما اگر کاندیدای مناسبی برای شغل مورد نظر شما پیدا نشد، کارفرما می‌تواند برای شما پیشنهاد کاری ارسال کند.

نقاط قوت:
دریافت اقامت دائم پس از 3 سال
هزینه پایینتر زندگی در صربستان

در صورت تمایل با موسسه حقوقی سروش فردا تماس بگیرید و مشاوره کامل رایگان دریافت نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید تمامی سوالات خود را در قسمت پرسش و پاسخ های همین مقاله بپرسید تا توسط مشاورین ارشد موسسه پاسخ داده شود.

certificate
certificate
certificate
certificate

مجوزات رسمی موسسه حقوقی سروش فردا

اصل تمامی مجوزات در دفتر مرکزی تهران، قابل رویت و استعلام است.

lawyer

۱۱سال سابقه وکالت

انجام امور توسط وکلای پایه یک دادگستری ایران از سال ۱۳۸۷

۷شعبه در ایران، اروپا و ترکیه

تهران، یاسوج، هامبورگ، براتیسلاوا، بوردو، استانبول، بارسلونا

 • تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی، کوچه فلاحی، پلاک ۱۲، واحد ۸

 • مشاوره رایگان: شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۱:۰۰ الی ۱۸:۰۰ - پنج شنبه ها تا ساعت ۱۶

موسسه سروش فردا